Lemtingą Naujųjų metų naktį, kai kalendoriuje 2014-ieji virs 2015-aisiais, TV3 televizijos eteryje nuo 22.00 val. veiks „Naujametinė keitykla“. Joje „darbuosis“ žinomiausi šalies humoristai, dainininkai, verslininkai, visuomenės veikėjai. Viskas tam, kad būtų užtikrintas garbingas atsisveikinimas su litu ir nepriekaištingas naujos valiutos – euro – pasitikimas.

 

www.fotopro.lt

„Naujametinėje keitykloje“ TV3 žiūrovai išvys ir Naglį Šuliją, Beatą Nicholson, Audrę Kudabienę, Gediminą Juodeiką, Jurijų Smoriginą, Jurgitą Tvarijonaitę su vyru, Vytarą Radzevičių, Arnoldą Lukošių, grupes „69 danguje“, „Naujosios Pupytės“ ir kt.

 

Ypatingo dėmesio „Naujametinės keityklos“ filmavime sulaukė ne tik verslininkas Ugnius Kiguolis ir jam kompaniją palaikiusi „Šok su manimi“ dalyvė Monika Šalčiūtė, vienas kitam piešę paslaptingus piešinėlius, bet ir kitas netikėtas duetas.

 

Aktorius Saulius Siparis ir skrybėlaičių karalienė Anna Mois filmavimo kamerų buvo užfiksuoti pačiame šokio įkarštyje. Kol kitos įžymybės sakė šventines kalbas, žinomo aktoriaus pakviesta šokiui Anna neatsispyrė ir pasidavė šventinei nuotaikai – kelias akimirkas atrodė, kad šis duetas – neišskiriama įsimylėjėlių pora.

 

Įspūdinga skrybėle pasipuošusi moteris vėliau buvo užfiksuota ir besigražinanti prie savo staliuko – demonstratyviai ryškinosi lūpas raudonu prabangiu lūpdažiu.

 

Tik TV3 eteryje veiksianti „Naujametinė keitykla“ bus atsakinga už garbingą atsisveikinimą su litu ir nepriekaištingą naujos valiutos – euro – pasitikimą. Žinoma, ši „keitykla“ bus atsakinga ne bankui, o žiūrovams, todėl joje galios savos, originalios taisyklės. Oficialus „Naujametinės keityklos“ kursas bus 3,4528 medinio arklio į 1 medinę žalią ožką. „Keityklos“ sklandų darbą prižiūrės „geriausi finansų ekspertai“, „habilituotais infliacijos ir defliacijos analitikais“ prisistatantys humoristai Raimondas Bingelis, Džiugas Siaurusaitis, Vitalijus Cololo ir Mindaugas Papinigis. Ketveriukė žada, kad „keitykla“ ne tik keis litus į eurus, arklį į ožką, o senus metus – į naujus, o bus visko kur kas daugiau.

 

TV3 paskutinė šių metų misija – išlydėti litą, todėl „Naujametinės keityklos“ televizijos žiūrovai išvys daug netikėtų svečių pasikeitimų ir apsikeitimų. Kai kurios įžymybės atsiskleis toli gražu ne savo amplua. Laukiant 2015-ųjų įžengimo, skambės iki šiol negirdėtos garsiausių lietuviškų šlagerių versijos, paruoštos išskirtinai šiai progai.

   

,,Naujametinė keitykla“ – gruodžio 31 dieną 22.00 val., tik per TV3!