Jau šiandien 19:30 val. laukiamiausiame LNK muzikiniame projekte netrūks ne tik galingų balsų – bet ir dramatiškų gyvenimo istorijų, kurios apvertė dalyvių gyvenimus aukštyn kojom. Viena iš jų – 24 metų klaipėdietės Kathrin. „Mano gyvenime įvyko tragedija. Susirgau. Iš pradžių pasakė, jog čia nieko rimta. Viskas praeis. Reikės tik antibiotikų“, – savo istorija dalinasi „Lietuvos balso“ dalyvė.

 

kathrin

Tačiau nors medikai ją intensyviai gydė – liga nesitraukė. Kathrin teigia, jog istorija pasiekė dugną, kai ji atsidūrė reanimacijoje: „Tik tada nustatė, jog čia širdis. Jog reikia operuoti.“

 

Metus laiko projekto dalyvę neapleido liga – tuo metu ji dar mokėsi vidurinėje – 12 klasėje, todėl buvo, išties, sunku mokytis ir ruoštis egzaminams. Laimei, klaipėdietė Kathrin išsikapstė ir iš naujo kabinasi į gyvenimą. Mergina perkainojo savo gyvenimą ir suprato – jog muzika jos gyvenimas.

 

Ar Kathrin pavyks savo meile muzikai įrodyti ir mokytojams? Ar panors bent vienas mokytojas šią atkaklią merginą matyti savo komandoje? Sužinosite jau šiandien 19:30 val. per LNK!