Žinia apie naują TV3 projektą „Didysis magijos šou“ ėmė sklisti dar šios vasaros pradžioje, tačiau projektas iki šiol apgaubtas paslaptimis. „Ar gali būti kitaip, kai kuriamas magijos projektas?“ – šypsosi šou prodiuseriai Vaida Skaisgirė, Gediminas Juodeika ir Erikas Kundreckas.

 

TV3_Didysis_magijos_sou_Erikas_Kundreckas

 

Šiuo metu kūrybos proceso įkarštyje esantis „Didysis magijos šou“ – naujiena šalies televizijų padangėje. Nors anksčiau būta laidų, susijusių su magija, naujasis projektas bus kitoks – nenuspėjamas, azartiškas bei įtraukiantis.

 

TV3_Didysis_magijos_sou_Gediminas_Juodeika

 

Projekte dalyvaus šeši magijos meistrai, atstovaujantys skirtingom magijos rūšims – mikromagijai, gatvės magijai, mentalizmui, scenos magijai. Kiekvienoje laidoje jie rodys įspūdingiausius savo triukus, kuriuos vertins kompetentinga komisija, Kauno muzikinio teatro salė, pilna žiūrovų iš visos Lietuvos, o projektui pasirodžius TV3 eteryje – ir televizijos žiūrovai.

 

Parodyti kuo įspūdingesnius triukus magus masins ne vienas dalykas. Vieni svarbiausių – lošimo salonų „Tete-a-tete“  įsteigtas įspūdingas piniginis prizas – 10 000 eurų bei, žinoma, garbingas didžiojo mago titulas.

 

TV3_Didysis_magijos_sou_logo

 

„Kol kas dar anksti kalbėti apie projekto dalyvius, komisiją ar vedėjus. Magiškai ir įdomiai viskas netrukus bus atskleista. Žiūrovus nustebinsime įspūdingais, spalvingais, smagiais, o kartais pavojingais magų pasirodymais. Netrukus pristatysime ir mūsų naujai suformuotą vedėjų porą. Tai bus labai įdomus duetas“, – intriguoja G. Juodeika.

 

Kodėl magija?  „Didžiojo magijos šou“ idėjos autorius, scenaristas E. Kundreckas mano, kad atėjo metas žiūrovams padovanoti naują, dar nepažintą pramogą.

 

TV3_Didysis_magijos_sou_Vaida_Skaisgire

 

„Tiesa tokia, kad magijos menas Lietuvoje šmėžuoja kažkur šešėlyje. Metas pažinti tai, dėl ko iš proto jau seniai kraustosi pasaulis – nenuspėjamą ir užburiantį magijos meną“, – pasakoja E. Kundreckas.

 

V. Skaisgirė priduria, kad „Didžiajame magijos šou“ žiūrovai išvys ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių iliuzionistus. „Projekte dalyvaujantys iliuzionistai – be galo talentingi, įdomūs ir skirtingi. Jie žiūrovams atskleis lig šiol nepažintą ir neregėtą magijos pasaulį. Kiekviena laida bus nenuspėjama, kaip ir pati magija. Niekada nemaniau, kad taip smagiai jausiuos, kai mane maustys“, – šypsosi Vaida.

 

„Kai dirbame su magais, ko tik nebūna! Jie juk magai – pasako projekto režisieriui prieš daug metų jo mirusio šuniuko vardą, palenda po važiuojančio sunkvežimio ratais ir nė nenusibrozdina, parodo, kaip pakyla nuo žemės, klausia, ar aš esu ištekėjusi, o kai patvirtindama noriu parodyt žiedą, pamatau, kad žiedo ant piršto nebėra – šis jau kabo ant raktų pakabuko rankinėje! Ir dar daug daug visko. Nori nenori pamiršti visas problemas ir džiaugiesi magija, kaip vaikas. Man labai gera žinoti, jog neilgai trukus šiomis emocijomis pasidalinsime su TV3 žiūrovais“, – intriguoja V. Skaisgirė.