Šio sekmadienio LNK  laidoje „Bus visko“ 16 val. – dvi sensacingos asmenybės. Jolanta Leonavičiūtė ir tai, ką išgyveno didžiųjų skandalų metu bei plastinių operacijų auka Triana, kuri tam ryžosi dėl to, kad norėjo geriau atrodyti socialiniuose tinkluose.

 

leonaviciute

 

Jolanta Leonavičiūtė, skandalingiausia paskutinio meto Lietuvos pramogų pasaulio persona. Jaunos moters gyvenime vienas skandalas veja kitą. Tai pasirodo žinia apie neva nuslėptą vaiką ir jos tikrąjį amžių, tuomet naujai užgimsta jausmai beveik dešimčia metų jaunesniam šokių partneriui, o galiausiai į viešumą išlenda prieš keletą metų nufilmuota erotinio pobūdžio vaizdajuostė, skirta suaugusiųjų svetainei. Po pastarojo skandalo praėjo nemažai laiko, tačiau Jolanta vis dar prisimena, kiek daug skausmo į jos gyvenimą atnešė pasirodžiusi žinia apie praeities klaidas. Tuo metu, kai visa Lietuva badė pirštais, jauna moteris savaitę sėdėjo užsidariusi namuose ir tik meilė artimiems žmonėms sulaikė nuo tragiškai galėjusios pasibaigti silpnumo akimirkos.

 

triana

„Tuo metu norėjosi išnykti iš šio pasaulio visiems laikams. […] Jaučiausi iš tikrųjų labai blogai, nes buvo tiek daug tos nesuvokiamos neapykantos, žiaurių žodžių ir šmeižto… Visa ta ataka… Atrodė, kad visi žmonės taip ir laukė, kol tu atiduosi paskutinį iškvėpimą, paskutinius gyvybės ženklus. Labai sunku buvo. Kai viskas prasidėjo, sėdėjau su buteliu vynu ir nesinorėjo gyventi. Bet meilė mylimiems žmonėms suteikė stiprybės. Žinojau, kad turiu gyventi ne tai kad dėl savęs, bet dėl mylimų žmonių, kuriuos turiu. Jeigu vietoj manęs būtų kažkiek psichologiškai silpnesnė mergina, nenustebčiau, jei viskas pasibaigtų savižudybe”, – išskirtiniame interviu „Bus visko“ laidoje atviravo Jolanta.

 

Greitai prilipusi skandalistės etiketė moters nepaleidžia ir šiandien. Viena šviežiausių istorijų nutiko prieš mėnesį, kuomet Jolanta buvo išvyta iš madingo renginio, į kurį atlydėjo draugę. Moteris tikėjosi, kad pavyks išlaikyti nemalonų įvykį tyloje, tačiau jau kitą rytą netilo telefonas dėl žurnalistų skambučių. Vis tik skaudžiausia gyvenimo drama ji vadina prieš dešimtį metų įvykusias skyrybas, kuomet vos trečią savaitę nėščią po ketverių metų draugystės dėl kitos moters Jolantą paliko vaikelio tėvas.

 

„Toks artimo žmogaus įskaudinimas iš tikrųjų tolygus mirčiai artimo žmogaus. Atrodė pusė manęs išplėšta iš krūtinės. Reikėjo daug metų, kad kažkaip pagydyt tą savo sielos randą. Tai užaugino aukštą sieną, nebepasitikiu taip žmonėmis kaip anksčiau.” – atvirauja Jolanta.
 
Antroji istorija „Bus visko“ priklauso visame pasaulyje išgarsėjusiai Trianai, kuri plastinėms operacijoms pasakė „Taip“ dėl to, kad taptų populiaresnė socialiniuose tinkluose. Prieš keletą metų visoje užsienio spaudoje mirgėjo Trianos veidas bei skambios antraštės – moteris išleido 15 000 dolerių dėl to, kad taptų gražesnė asmenukėse.

 
„Išbandžiau viską – gerą maistą, sportą, tačiau nesijaučiau savimi patenkinta. Todėl plastinės operacijos buvo pats geriausias sprendimas. Aš nebesigėdinu pamačiusi savo nuotrauką ir nenoriu jos ištrinti. Nes nuo šiol sau visada patinku.“

 

Moteris visą gyvenimą dirba su jaunaisiais Amerikos talentais, todėl laidoje dalinsis patarimais – kaip tapti internetine žvaigžde bei atskleis svarbiausias šio verslo taisykles. Kadangi pati vadovauja talentus auginančiai kompanijai, aptars ir Lietuvos internetines žvaigždes, tokias kaip Monika Šalčiūtė:
 

„Ji turėtų naudoti mažiau makiažo, nes atrodo kur kas vyresnė. Ir ši mergina neuždirbs pinigų iš rimtų kompanijų. Todėl jei nori gauti rimtesnius pasiūlymus nei reklamuoti apatinį trikotažą, pats laikas pradėti keistis“.

 
Trianai buvo parodytas ir Radistas Jonas Nainys. Išvydusi jo nuotraukas moteris iš karto paklausė: „O jis laisvas“? Sužinojusi, kad ne, pasakė, jog vis tiek jaučia simpatiją šiam ką tik telefono nuotraukoje pamatytam vyrui, o jo internetinius pasisakymus įvertino labai solidžia suma – 500 dolerių už FB įrašą.

 


Kaip užsidirbti milijoną ir tapti žvaigžde, sužinosite pažiūrėję „Bus visko“ sekmadienį 16 val. per LNK.