Vis daugiau dėmesio yra teikiama natūralumui ir sveikatai. Tai pastebi ir viena didžiausių kosmetikos parduotuvių internete – KlipShop. Siekis pirmenybę teikti ekologijai išplečia mūsų gyvensenos, maisto ir netgi grožio priemonių pasirinkimus. Natūralūs plaukų dažai yra vienas iš tokių pasirinkimų, kuris įgauna vis didesnį populiarumą. Kodėl verta rinktis natūralius plaukų dažus?

 

Sveikatai palankus pasirinkimasProfessional,Hairdresser,Dyeing,Hair,Of,Her,Client

 

Daugelis tradicinių plaukų dažų yra pagaminti naudojant chemines medžiagas, kurios gali būti kenksmingos ne tik plaukams, bet ir žmogaus sveikatai. Natūralūs plaukų dažai dažniausiai yra pagaminti panaudojant augalinius ekstraktus ir kitus gamtai draugiškus ingredientus, todėl jie yra švelnesni plaukams ir galvos odai.

 

Mažesnė alergijos rizika

 

Cheminės medžiagos dažnai sukelia alergines reakcijas ir niežėjimą. Tai gali pasireikšti agresyviu bėrimu, skausmu, egzema, dermatitu ar paprasčiausiu odos sudirginimu. Priešingai veikia natūralūs plaukų dažai. Jie retai sukelia alergijas, todėl  yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie turi jautrią odą arba yra linkę į alergijas.

 

Spalvos įvairovė nenusileidžia cheminiams dažams

 

Nors natūralūs plaukų dažai gali būti pagaminti iš natūralių ingredientų, jie vis tiek gali pasiūlyti nemažą plaukų spalvų įvairovę. Įvairios žolelės ir natūralūs pigmentai leidžia pasirinkti iš daugybės spalvų nuo tamsios juodos iki ryškios raudonos. Todėl net ir siekiant naudoti gamtai draugiškus produktus, neužkertamas kelias įgyvendinti savo sumanymus. 

 

Spalva išlieka ilgai

 

Dauguma žmonių pastebi, kad natūralūs plaukų dažai išlieka ilgiau įsigėrę į plauką nei cheminiai, įprastai naudojami dažai. Todėl ekologiškų, natūralių plaukų dažų naudojimas gali sutaupyti laiko ir pinigų, kurie paprastai būtų sunaudoti pakartotiniam plaukų dažymui.

 

Užkerta kelią gamtos taršai

 

Pasirinkimas naudoti natūralius plaukų dažus dažnai yra susijęs su noru geriau suprasti, kas yra produkto sudėtyje ir kaip jis veikia aplinką bei žmogaus organizmą. Natūralių plaukų dažų gamintojai atidžiai renka medžiagas, kurias naudoja savo produktams kurti, taip tausojama aplinka, stengiamasi, kad būtų išvengta taršos ir atsisakoma net plastiko pakuočių. Žmogus pasirenkantis natūralius dažus prisideda prie ekologijos plėtojimo pasaulyje.

 

Galų gale, natūralūs plaukų dažai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išlaikyti plaukų grožį ir sveikatą, be kenksmingų cheminių medžiagų naudojimo. Tai yra žingsnis link sveikesnio ir draugiškesnio pasirinkimo savo plaukams bei mus supančiai aplinkai.