Sekmadienį LNK eteryje nugriaudėjęs „Žvaigždžių duetų“ išlikimo vakaras atnešė ne vieną staigmeną. Pradėjusią savaitę rezultatų lentelės dugne buvęs duetas – Natalija Bunkė ir netikėtai į ašaras puolęs aktorius Martynas Vaidotas – žiūrovų nuomone buvo geriausias. Pora ne tik išvengė iškritimo, bet ir užėmė antrąją vietą galutinėje rezultatų lentelėje.

 

Žvaigždžių duetai

Nors ir gaila, tačiau su projektu teko atsisveikinti ypač kūrybingam ir netikėtomis idėjomis stebinusiam duetui – atlikėjui Pauliui Sinkevičiui ir aktorei Gabrielei Malinauskaitei. Tiesa, šįkart mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas, tačiau dėl gerų praėjusios laidos rezultatų  duetas galutinėje lentelėje užėmė penktą vietą.

 

Absoliučiais projekto lyderiais lieka Liepa Norkevičienė ir aktorius Simonas Storpirštis. Nors šįkart žiūrovai daugiau balsų skyrė N. Bunkei ir M. Vaidotui, tačiau tai nesutrukdė Liepai ir Simonui išsaugoti turimo atotrūkio nuo kitų porų.

 

Trečiąją vietą visose lentelėse užėmė Gabrielė Martirosianaitė ir Jurijus Veklenko – tokią vietą jiems skyrė žiūrovai, treti jie liko ir galutinėje įskaitoje.

 

Legendinis projektas „Žvaigždžių duetai“ jau persirito į antrąją pusę, ir duetai po truputį artėja prie didžiojo finalo. Tiesa, iš karto po jo LNK eteryje startuos visiškai naujas muzikinis projektas – nacionalinis antrininkų konkursas „Mes – vieno kraujo“, kurio nugalėtojui žadamas net 10 000 eurų prizinis fondas.

 

Jau kitą savaitę visi „Žvaigždžių duetų“ dalyviai LNK žiūrovus sveikins Šv. Kalėdų proga. Kam pavyks šventinį vakarą praleisti pergalingai, o kam jį apkartins paskutinė vieta lentelėje? Nepamirštami pasirodymai ir  ryškiausios emocijos – sekmadieniais 19:30 tik per LNK.

 

Nuotr. TV Play