Viena populiariausių televizijų Lietuvoje, eterio chuliganas TV6, ką tik triukšmingai atšventęs dešimties metų jubiliejų, lapkričio mėnesį savo ištikimiems žiūrovams neleis atsitraukti nuo televizorių ekranų. Ekstremalių išbandymų gerbėjams – šalčiu alsuojanti premjera – išlikimo realybės šou „71 laipsnis šiaurėje“, dievinantiems kultinio Steveno Spielbergo kūrybą – fantastinio veiksmo trilerio „Krintantis dangus“ debiutas, istorinis nuotykių serialas „Robinzonas Kruzas“, kultinių serialų laiku – žiūrovų jau pamėgtas „Aferistas“ ir naujas „Nuodėmingosios Kalifornijos“ sezonas, o gero kino mėgėjams – pasaulyje pripažinti filmai.

 

Nuo lapkričio 11-osios, sekmadienio, savaitgaliais 18.00 val. TV6 eterį užvaldys „71 laipsnis šiaurėje“ (71 Degrees North) – išlikimo realybės šou, nufilmuotas pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis – už poliarinio rato. Dešimčiai žvaigždžių – garsiausiems britų sportininkams teks įveikti ant gyvenimo ir mirties ribos balansuojančias užduotis. Stingdančio šalčio, alkio ir iššūkių čia netrūks, o laimėtojas – tik vienas: tas, kuris pirmasis pasieks geografinį 71 laipsnio tašką šiaurėje. Kanalo žiūrovų savaitgaliai neapsieis ir be kultinio šou „Aukščiausia pavara“ (Top Gear). Naujas sezonas – jau nuo lapkričio 3-osios, šeštadienio, 15.00 val.!

 

Antroji TV6 lapkričio premjera – prestižiniam Emmy apdovanojimui nominuotas trijų Oskarų savininko S. Spielbergo prodiusuotas fantastinis serialas „Krintantis dangus“ (Falling Skies) penktadienio–sekmadienio vakarais 22.00 val. pasakos, kaip patyrę ateivių invaziją Žemės gyventojai susivienija kovai už išlikimą. Sakoma, kad reikia išmanyti istoriją tam, kad nekartotume jos klaidų. Besivadovaudamas šia išmintimi pagrindinis herojus stos į kovą su ateiviais, ilgesiu mirus žmonai, skausmu dėl pagrobto sūnaus ir su vadovo pareigų sunkumais. Pirmoji serija – jau lapkričio 25-ąją, sekmadienį, 22.00 val.

 

Pasiilgote įkvepiančių nuotykių? Darbo dienomis 17.00 val. jų negailės serialo „Robinzonas Kruzas“ (Crusoe) herojus. Visame pasaulyje iš kartos į kartą perduodama istorija čia pateikiama naujai. TV6 žiūrovus prie ekranų trauks ir pats Robinzonas, ir jo nepamainomas draugas Penktadienis. Pašėlusių lobių ieškotojų antpuoliai, susidūrimai su egzotiškomis gražuolėmis ir įvairūs netikėti išbandymai prasideda lapkričio 26-ąją!

 

TV6 lapkritis neapsieis ir be žiūrovų jau pamiltų kultinių serialų. Nuodėminga, aistringa, viliojanti suaugusiųjų gyvenimo pusė su legendine „X Failų“ žvaigžde – Davidu Duchovny bus atskleidžiama penktadieniais–sekmadieniais 22.00 val. komiškos Auksiniu gaubliu apdovanotos dramos „Nuodėmingoji Kalifornija“ (Californication) ketvirtajame sezone. Tuo tarpu į rafinuotų nusikaltimų ir jų tyrėjų pasaulį darbo dienomis 18.00 val. įtrauks „Aferistas“ (White Collar) su vienu seksualiausių Amerikos aktorių – Mattu Bomeriu priešakyje. Serialo gerbėjų gretose – net buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas!

 

TV6 kino premjeros – siaubo filmas „Penktadienis, 13-oji“ (Friday 13th) ir karinis veiksmo trileris „Už priešo linijos: Kolumbija“ (Behind Enemy Lines: Colombia), komedija „Kaimynė“ (Girl Next Door), kanalo sinonimu tapę „Formulė – 1“ rungtynės ir UEFA Čempionų lygos kovos – jau lapkritį ir tik per TV6!

 

Vaidybinių filmų, serialų ir televizijos šou premjeros – visą lapkritį tik per TV6!