BTV šou „Muzikinė kaukė“ grįžta gerokai atsinaujinęs – šį šeštadienį sezono premjeroje žiūrovai galės išvysti ne tik dešimt naujų dalyvių, bet ir naujos vertinimo komisijos ketvertuką. Paklausta kurio komisijos nario projekte bijo labiausiai, „Muzikinės kaukės“ dalyvių sąraše esanti Nijolė Pareigytė-Rukaitienė atviraus: „Šiame projekte labiausiai bijau savęs. Aš jaučiu, kad man bus sunku tvardyti savo jaudulį, būt ramiai ir padaryt tai, ką ruošiausi.“ Pirmasis Nijolės įsikūnijimas projekte – jau šį šeštadienį 19.30 val. per BTV.

 

Ingos Miltienienės (Fotodiva) nuotr.-3

N. Pareigytė-Rukaitienė televizijos šou atviraus, jog pati pasisiūlė sudalyvauti šiame šou. „Atėjau išbandyti save, padainuoti. Noriu įrodyti, kad dainuoju“. Moteris tikina dalyvavusi visuose įmanomuose televizijos projektuose, tačiau ne visada darė tai, kas jai išties patinka. „Kažkur kariavau, kažkur gaminau… Visą laiką kažką darydavau, visur dalyvavau. Tik niekur nedainavau viena“, – pasakos grupės „69 danguje“ narė.

 

Praėjusiais metais BTV šou „Muzikinė kaukė“ dalyvavo gera Nijolės Pareigytės-Rukaitienės draugė ir grupės „69 danguje“ narė Karina Krysko-Skambinė. Projekte moteriai itin sekėsi – Karina viso šou metu laikėsi geriausiųjų dalyvių penketuke, o finale užėmė antrą vietą, nusileisdama tik nugalėtojui Martynui Kavaliauskui. „Kai tik sužinojau, kad dalyvausiu, pirmas skambutis buvo Karinai. Sakiau, pažiūrim „Muzikinę kaukę“, tu man papasakok, kaip viskas vyko, nuo ko pradėti. Ji buvo mano pirmoji mokytoja. Ačiū jai už tai“, – šeštadienio laidoje pasakos N. Pareigytė-Rukaitienė.

 

„Muzikinė kaukė“ garsėja tuo, kad dalyviai čia dainuoja tik gyvai. Tiesa, Nijolei Pareigytei-Rukaitienei tai bus pirmas kartas, kai moteris scenoje gyvai dainuos viena, be grupės „69 danguje“ pagalbos. „Iš tikrųjų net nežinau, kas tai per jausmas būti vienai scenoje. Būdama grupėje visada gali už kažko pasislėpti ar jaustis saugiau“, – atviraus Nijolė. Šeštadienio laidoje N. Pareigytė-Rukaitienė įkūnys Rusijos pop scenos karalienę Alą Pugačiovą. Kaip moteriai sekėsi, pamatysite jau šį šeštadienį, 19:30 tik per BTV!

 

Ingos Miltienienės („Fotodiva“) nuotr.