Šeštadienio BTV šou „Muzikinė kaukė“ laidos dalyvė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė įsikūnijo į Pietų Korėjos reperį PSY ir atliko jo kūrinį, hitu tapusį „Gangnam Style“. Daugiausiai kartų „Youtube“ svetainėje peržiūrėta daina garsėja ne tik ritminga melodija, bet ir itin įdomia choreografija. „Man atrodo šitą choreografiją moka daug žmonių, man ir pačiai ją teko atlikti diskotekoje, nes ir mane buvo apėmus ta masinė psichozė“, – laidoje pasakojo N. Pareigytė-Rukaitienė. Šis pasirodymas dainininkei atnešė pergalę – Nijolė tapo vakaro lydere.

 

Luko Kodžio nuotr.  (40)

 

„Man atrodo, kad Klaipėdos rajonas šitą atlikėją labai puikiai moka įgyvendinti. Praeitais metais Violeta Tarasovienė, o šiais metais tu. Sveikinu, išties gerai“, – pripažino „Muzikinės kaukės“ komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis. Iš tikrųjų, būtent šis įsikūnijimas praėjusiais metais taip pat buvo įvertintas geriausiais balais ir V. Tarasovienė tapo to vakaro lydere. „Įkūnyti tokį žmogų, kaip PSY, kuris jau pats yra parodija yra be galo sunku. Tu įdėjai labai daug darbo į šį pasirodymą ir tai matosi“, – apie Nijolės Pareigytės-Rukaitienės įsikūnijimą kalbėjo Mantas Stonkus.

 

Luko Kodžio nuotr.  (42)

 

„Muzikinėje kaukėje“ dainininkė N. Pareigytė-Rukaitienė antrą kartą įkūnydama vyrą ir vėl tapo pirma – virtusi Rod Stewartu garsi moteris prieš kelias savaitės tapo vakaro lydere. Šį kartą įsikūnijimas į kitą vyrą  – reperį PSY – jai taip pat buvo itin vykęs. „Aš žinau, kad praeitame gyvenime buvau vyras“, – BTV laidoje sakė atlikėja. Nijolė Pareigytė-Rukaitienė surinko 51 balą, antroje vietoje palikusi Anželą Adamovič (42 balai), o trečioje – Tadą Rimgailą (40 balų).

 

Luko Kodžio nuotr.  (43) Luko Kodžio nuotr.  (44)

 

Šio šeštadienio „Muzikinės kaukės“ laidoje paaiškės, kurie keturi iš dešimties dalyvių pateks į projekto finalą. Įdomu tai, jog Donatą Gutauskienę-Laisvą ir Valentiną Krulikovskį skiria vos du balai, tad abu dalyviai turi vienodus šansus tapti „Muzikinės kaukės“ finalininkais. Likę šeši dalyviai taip pat pasirodys „Muzikinės kaukės“ finale, tačiau kaip svečiai, kurie bus suskirstyti duetais. Kas pateks į „Muzikinės kaukės“ finalą? Visa tai paaiškės jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

 

Luko Kodžio nuotr.  (45) Luko Kodžio nuotr.  (46)

 

Visų vakaro pasirodymų pakartojimai (vaizdo įrašas):

https://www.facebook.com/BTV.MuzikineKauke/videos/1091665100962618/