Dainininkės Natalijos Bunkės širdies draugas Edgaras Eidėjus pirmą kartą viešai prieš televizijos kameras davė išskirtinį intervių. E. Eidėjus ne tik prabilo apie savo santykius su N. Bunke, bet ir papasakojo apie tai, kodėl jam teko atsisakyti savo svajonių darbo policijoje.

 

LR_TV_AB_N. Bunkes mylimasis Edgaras (Small)

 

“Tai buvo mano svajonių darbas, aš mokiausi šios profesijos, stengiausi darbą atlikti maksimaliai gerai. Tačiau, kai vyksta tokie pokyčiai dėl reformų, šią profesiją renkasi ne tik vis mažiau žmonių. Policininko uniformos išsižada ir keletą metų šį darbą dirbantys žmonės”, – laidoje “Ant bangos” prabils E. Eidėjus.

 

LR_TV_AB_N. Bunkes mylimasis Edgaras2 (Small)

 

Natalijos Bunkės gyvenimo draugas pastaruosius metus dirbo kriminalinės policijos tyrėju. Kaip ir daugelis kitų, jis tikėjo valdininkų pažadais, jog netrukus kils policijos pareigūnų algos ir už sunkų darbą bus atlyginta. Tačiau taip nenutiko: “Mano alga siekė 850 eurų per mėnesį. Aš dirbdavau per šventes, naktimis, dirbdavau viršsvalandžius, tačiau daugiau už tai niekas nemokėjo. Viską prilygindavo priedui prie atlyginimo, o tas priedas išsilygindavo ir daugiau uždirbti tiesiog buvo nerealu. Po naujosios reformos atlyginimai pakilo, tačiau tik naujokams. Dabar padėtis tokia, kad ateina naujokas ir jis gauna tūkstantį eurų. O senbūvis, kuris apmoko naujoką lieka su mažesniu atlyginimu.”

 

Pasak buvusio kriminalisto, naujoji reforma sukūrė didesnes galimybes nusikalsti: “Bylų išaiškinimas dabar labiausiai palies tik, tarp policijos vadinamas, “šviesiąsias” bylas. Daugybė policijos tyrėjų bus priversti dirbti gatvėse ir turės mažiau laiko tirti nusikaltimus”.Išskirtinis Natalijos Bunkės mylimojo Edgaro Eidėjaus interviu – šį trečiadienį, laidoje “Ant bangos” 21:00 val., per “Lietuvos ryto” televiziją.

 

„Ant bangos“ – trečiadienį ir ketvirtadienį, 21.00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.