Aš galvojau, kad Tomas Langvinis mirs lygioj vietoj…”, – sakė šoko ištikta merginų grupės Pinup Girls” narė Simona Nainė. LNK laidoje Blogiausias Lietuvos vairuotojas” įvyko kritinė situacija – Simonos kolegė dainininkė Viktorija Sutkutė, vykdydama vieną iš itin ekstremalių užduočių, vos nepartrenkė laidos vedėjo T. Lagvinio.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Projekte besivaržančių devynių blogiausių šalies vairuotojų, tarp kurių ir pramogų pasaulio žvaigždė V. Sutkutė, laukia pati ekstremaliausia šio šou užduotis. Vidury žiemos laidos dalyviai patirs ledines maudynes. Kuomet lauke minusinė temperatūra sveikuoliškas linksmybes išvers ne visi.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Specialiai šiai užduočiai prireikė net gaisrinės. Blogiausiems vairuotojams buvo paruoštas automobilis, ant kurio stogo pritaisytas 400 litrų akvariumas, kurį gaisrinė pripildė vandeniu.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Baisiausia tai, kad tokiu automobiliu važiuojant netolygiai ledinis vanduo iš akvariumo vamzdžiais tekės į saloną ir vairuotojas kartu su pagalbininku gali likti kiaurai šlapi. Taip laidos dalyviai turės pravažiuoti vingiuotą trasą, kurioje laukia staigūs posūkiai, kliūtys ir netikėtumas – į kelią išstumtas kūdikio vėžimėlis.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Šou verslo atstovėms S. Nainei ir V. Sutkutei tokia užduotis ne tik savo ištvermės, bet ir draugystės išbandymas. Į projektą draugę užregistravusi Simona, supratusi ką reikės padaryti šioje užduotyje, pradėjo gailėtis. „Visur vanduo, prigeri jo, smirda „belekaip”. Bet koks tau balos vanduo kvepia…”, – emocijų negailėjo S. Nainė.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Bet dvokiantis vanduo – dar nebaisiausia, kas nutiko merginoms. Trasos pabaigoje V. Sutkutė sureagavo netinkamai. „Galvoju, va dabar tai pagazuosiu. Ir Sima rėkia, kad, Vika, gazuok, gazuok. Tai paspaudžiau tą gazą…”, – pasakojo dainininkė Viktorija. Vis dėlto, lemiamas greičio pedalo paspaudimas galėjo atsieiti labai brangiai.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Ekstremalios užduoties pabaigoje į trasą norėdamas sustabdyti merginas ir pranešti apie finišą išbėgo laidos vedėjas T. Langvinis. Per tekantį vandenį automobilio salone grupės „Pinup Girls” dainininkė V. Sutkutė Tomo nepastabėjo ir vos jo nepartrenkė. Tai labai išgąsdino šalia vairuotojos sėdėjusią S. Nainę. „Aš galvojau, kad Tomas mirs lygioj vietoj. Tikrai galvojau, kad ji ant Tomo užvažiuos…”, –  sunkiai emocijas tvardė Simona. Tuo metu vos skaudžios avarijos nepadariusi Viktorija reagavo ramiau: „Tomą aš tik išgąsdinau ir aptaškiau”.

 

Blogiausias Lietuvos vairuotojas

 

Kaip viskas vyko iš tiesų pamatysite laidoje „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” jau šį trečiadienio vakarą 20:25 per LNK.