F012149L 21.MXF_snapshot_00.59.40.3522023-ieji – ypatingi metai, juose daug sukakčių ir jubiliejų. Artimiausia proga – Natalijos Bunkės 40-metis, iškart po Natalijos tokį pat jubiliejų minės Merūnas, Mija, Vudis, Sasha Song, Ruslanas Kirilkinas, Jonas Nainys ir net Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Apie švenčių scenarijus, naujoviškus papročius ir nueitą kelią šį vakarą bus kalbama LNK laidoje „KK2 penktadienis“.

 

Vasario 5-ąją, sekmadienį, 40-metį švęs Natalija Bunkė, kurios gimtadienio fiesta su 40 draugų vyks Krikštėnų dvare.

 

„Labai noriu gero baliaus, bus išruoštas, niekada tokio neturėjau. Turiu daug draugų, gera proga ir nusprendėme padaryti didelį balių. Porą metų kalbėjau apie artėjantį keturiasdešimtį. Kai buvau aštuoniolikos, galvojau, kad keturiasdešimt – jau pensija. Bet iš tikrųjų gyvenimas tik prasideda, kai tvirtai stovi ir esi daug padariusi“, – laidoje kalbės Natalija.

 

Kad artėjančio keturiasdešimtmečio krizės jo žmona tikrai nepatiria, laidoje patvirtins ir Natalijos vyras Edgaras Eidėjus. „Pas mus daug darbų sausį, nėra kada liūdėti, geras tas amžius, dar daug liko, esu jaunesnis, tai man dar geras amžius atrodo“, – juokaus Edgaras.

 

Visas vaišes Natalijos gimtadieniui savo dvare ruoš virtuvė šefas Rokas Galvonas, Natalija žada nepajudinti nė pirštelio – lauks staigmenų.

 

„Nesudėtinga sudėlioti šventės meniu, nes žinau, ką Natalija mėgsta. Bus šešių patiekalų degu stacinė vakarienė: šefo komplimentas, tuno sevičė, antienos paštetas, jūros gėrybių sriuba, karštas fazanas ir desertas su aukso dulkėm“, – vardijo Rokas.

 

„O auksą parūpino Radžis“, – pridėjo kvatodamasi Natalija.

 

Paklausta, kokių dovanų laukia, Bunkė žodžių į vatą nevyniojo. „Anksčiau turėjau vyrą, kuris bajerines dovanas dovanodavo, pavargau nuo to, man patinka naudotis dovanomis, esu praktiška, man reikia to, ką galėčiau sunaudoti“.

 

Beje, prieš Naujuosius vyras Edgaras Natalijai padovanojo elektromobilį „Audi e-tron GT“.

 

Dainininkui Arvydui Martinėnui-Vudžiui irgi sukanka 40. Šalia to, dar yra progų švęsti – jis 10 metų nevartoja alkoholio ir 10 metų sukanka jo grupei „DAR“.

 

„Nesu šventikas, kai nevartoju alkoholio, nėra vaibo, noriu eiti miegoti, bet negerti – vienas geriausių mano gyvenimo sprendimų. Pavydžiu žmonėms, kurie turi saiką, nes aš gerdavau tol, kol išgerdavau viską ir tris dienas gaiveliodavausi. Dėl to aš ir šventėse dalyvauju su saiku“, – šypsojosi Vudis.

 

Jau šį pavasarį – ir renginių organizatoriaus, laidų vedėjo Remigijaus Žiogo 40-metis. „Kaip ir Vudis, esu susipykęs su alkoholiu, tik aš minėsiu jau keturiasdešimtmetį be alkoholio. Du gurkšniai alaus vienuolikos metų ir pasibaigė visas alkoholis mano gyvenime“, – pasakojo renginių vedėjas.

 

Suku prognozuoti, kokio lygio bus artėjančio jubiliejaus šventimas, nes R. Žiogo trisdešimtmetis jau buvo labai įspūdinga fiesta. „Kviečiau 450 svečių, atvažiavo 330, scenoje buvo 20 atlikėjų, įgyvendinau savo gyvenimo svajonę: mane ant pakylos neša keturi pasportavę vaikinai, aš su baltais triusikais, 330 žmonių ploja, kai aš įeinu į savo gyvenimo šventę“, – savo gimtadienio užkulisius atskleidė R. Žiogas.

 

Visi gimtadienių scenarijai, dovanos ir artėjančių jubiliejų nuotaikos – jau šį  vakarą „KK2 penktadienyje“, 19.30 val., per LNK.