„Oho koks sijonukas. Tu labai graži – kuo puikiausiai tiktum man į padėjėjas!“ – jau šį vakarą 20.30 val. TV3 eteryje ištars Julius Veselka išvydęs infošou „Be komentarų“ žurnalistę. Pasipuošusios trumpais sijonėliais specialiosios laidos korespondentės Seimo rūmuose sumanė patikrinti ar dailiomis kojomis galima suvilioti naujuosius Seimo narius ir gauti išsvajotą padėjėjos darbą.

 

„Svarbi diena, bet aš paprastai labiau jaudinuosi vakare su žmona atsigulęs į lovą“, – pikantiškų pasisakymų negailės Andrius Mazuronis. Kokie intriguojantys naujojo Seimo sezono atidarymo užkulisiai pateko į infošou kameras?

 

Naujieji tautos išrinktieji iš Darbo partijos susijungė į chorą ir visi drauge užgiedojo Lietuvos himną. Tuo tarpu į Seimą pirmą kartą patekęs socialdemokratas Juras Požėla geranoriškai sutikęs įrodyti idealiai mokantis Tautinės giesmės žodžius, nuo „Be komentarų“ kamerų tiesiog… paspruko!

 

Ar naujasis Seimo narys garsus operos solistas Vytautas Juozapaitis susigundė pasiūlymu įdarbinti ilgakoję padėjėją? Kurie naujieji tautos išrinktieji pasiklydę parlamento koridoriuose, taip ir nesugebėjo rasti kur vyksta šventinis posėdis? Didžiojo Seimo sezono atidarymas ir išskirtiniai kadrai – laidoje „Be komentarų“ šįvakar 20.30 val. tik per TV3!

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3!