Svarbiausias šalies muzikos įvykis – muzikos apdovanojimai M.A.M.A. – sugrįžta. Jau 2023 metų sausio 27 dieną į Kauno Žalgirio arena sukvies Lietuvos muzikos ir pramogų pasaulio atstovus ir apdovanos pastarųjų metų geriausius. Šiandien organizatoriai praveria paslapties šydą ir atskleidžia pirmąsias būsimojo renginio detales. 

 

[01.28.2022] MAMA Muzikos apdovanojimai 2021_Master_226 © Dainius Dambrauskas � We Belong in Photos

Kasmetinė, jau 12 – tą kartą įvyksianti apdovanojimų ceremonija, kiekvienais metais į Kauno „Žalgirio“ areną pritraukia neabejingą lietuviškai muzikai publiką ir per tūkstantį garsiausių šalies muzikantų ir pramogų pasaulio atstovų.

 

Pasak organizatorių, šių metų pasirengimas renginiui „M.A.M.A. 2022“ prasidėjo kaip niekad anksti. Jau kurį laiką ruošiami įspūdingi ryškiausių atlikėjų pasirodymai, kuriama scenografija ir ruošiamasi didžiausiam žiūrovų antplūdžiui. Organizatoriai akcentuoja, kad didelis dėmesys skiriamas renginio turiniui.

 

„Labai džiaugiamės, kad pagaliau vėl galėsime sugrįžti į visavertį apdovanojimų ceremonijos formatą, kur atlikėjų emocijų nepaslėps respiratoriai, o arenoje lauksime žmonių tiek, kiek stebi ir Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos rungtynes. Jau kuris laikas šlifuojami pasirodymų režisūriniai sprendimai ir galime drąsiai teigti – šių metų sausio 27 dieną bus išties spalvinga, inovatyvu ir prikaustys visos šalies dėmesį, garantuojame kokybišką turinį“, – teigia organizatoriai.

 

Šiais metais apdovanojimai pasitinka ir su naujovėmis – viena jų – galimybė įsigyti naujos kategorijos bilietą. Scenografijos dėka beveik 200 apdovanojimų žiūrovų turi galimybę būti dar arčiau renginio įvykių ir įsigyti bilietus scenos viduje. Šis bilietas skirtas ištikimiausiems lietuviškos muzikos muzikos gerbėjams, todėl naujoji erdvė pavadinta „Fanų zona“.

 

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, jau startavo bilietų prekyba į „VIP zoną“, kuri suteikia galimybę apdovanojimų ceremoniją stebėti apsuptam ryškiausių šalies atlikėjų, prie staliukų, mėgautis raudonojo kilimo blizgesiu, o po apdovanojimų pratęsti linksmybes oficialiose dūzgėse. Tiesa, šių bilietų kiekis yra sumažintas ir organizatoriai ragina šios kategorijos bilietu pasirūpinti kaip galima anksčiau.

 

„Stengiamės kiekvienais metais į apdovanojimus įnešti ką nors naujo, sukurti šventę, kuri taptų svarbiu įvykiu ne tik mūsų šalies atlikėjams, bet ir muzikos gerbėjams. Žinoma, šių metų scenografiniai sprendimai bei turinys suteiks dar daugiau emocijų, dar daugiau jėgos“, – apie sausio 27 dieną įvyksiančia ceremoniją pasakoja organizatoriai.
Apdovanojimų ceremonija „M.A.M.A. 2022“ įvyks sausio 27 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Jau greitai organizatoriai žada atskleisti ir pirmuosius vardus, kurie pasirodys apdovanojimų scenoje. Bilietus į renginį platina Bilietai.lt. Bilietai brangs nuo gruodžio 1 dienos.

 

Nuotraukos (aut. D. Dambrauskas, K. Polubinska):