Jau spalio 22-ąją 21.00 val. TV3 eteryje – žiūrimiausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ šeštasis sezonas. Fenomenalų šio serialo populiarumą liudija ne tik televizijos reitingai, įspūdingai gausus žiūrovų būrys televizijoje internete „TV3 Play“, bet ir žiūrovų aktyvumas socialiniame tinkle „Facebook“. Jame gerbėjai ne tik kuria serialo profilius, bet ir savo mylimiausius herojus įtraukia į virtualų gyvenimą. Vienas tokių – bene populiariausias „Moterys meluoja geriau“ personažas – linksmasis keistuolis Robertėlis (akt. Nerijus Gadliauskas).

 

Šeštajame sezone jis pats bus ypač aktyvus socialiniame tinkle „Facebook“: virtualioje erdvėje bendraus ne tik su mama Irena (akt. Kristina Andrijauskaitė), o ir su kitais savo aplinkos žmonėmis. Negana to, Robertėlį čia susiras ir pokalbį su juo užmegs buvusi mylimoji Margarita (akt. Jūratė Budriūnaitė-Kamrazer)!

 

„Kam rašai?“ – jau greitai TV3 eteryje nieko įtartino nenujausdama Roberto paklaus jo gyvenimo moteris Jūratė (akt. Gintarė Latvėnaitė). „Ai, mamai“, – nejučia sumeluos Robertėlis. Ar socialinis tinklas nesupainios jausmų? O gal virtualiame pasaulyje atgims jųdviejų su Margo draugystė, dėl kurios seriale ir atsirado šis personažas?

 

„Moterys meluoja geriau“ kūrėjų nestebina nenurungiamas Robertėlio populiarumas, tačiau  serialo komanda nustebo sužinojusi, kad „Facebook“ tinkle yra net aštuoni Roberto Tumo profiliai, priskiriami šiam herojui. Daugelį jų puošia Robertėlio nuotraukos, o fotogalerijose mirga jo ir kitų serialo herojų veidai, užfiksuoti filmavimo aikštelėse ar fotosesijose. Mažiausiai penki profiliai socialiniame tinkle sukurti šį herojų įkūnijančio aktoriaus Nerijaus Gadliausko vardu. Jie taip pat atsirado Roberto personažo gerbėjų iniciatyva.

 

Tiesa, kur kas labiau pribloškia „Moterys meluoja geriau“ profilių statistika: jų socialiniame tinklalapyje – daugiau nei šimtas! Vienintelis iš jų oficialiai priklauso serialo kūrėjams, o kitus sukūrė ir puoselėja šios nuotaikingos istorijos gerbėjai.

 

Itin laukiamas ir geidžiamas šeštasis serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas su Edita Užaite, Džiugu Siaurusaičiu, Vitalija Mockevičiūte, Ramūnu Rudoku, Agne Šataite, Inga Norkute-Žviniene, Milda Štakėnaite ir daugeliu kitų populiariausių aktorių – jau nuo pirmadienio, spalio 22 dienos, pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3.

 

Šeštasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas – jau nuo spalio 22-osios

pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!