Jau šiandien 19 val. LNK televizijos žiūrovai išvys jau antrąjį „Finalo ketverto“ finalą. Jo metu paaiškės premjerinės laidos metu užsimezgusi netikėta intriga. Whitney Houston dainą atlikęs Šarūnas Kizla-Sharray (23) gavo tris teisėjų „taip“, tačiau galimybę kviesti kažką į dvikovą turės tik šiandien. Didžiausia vakaro intriga – kurį „Finalo ketverto“ narį jis pasirinks dvikovai?

 

Finalo ketvertas_Juodzevičiūtė Vagelis Budaitė Banevičienė

 

Tiesioginio eterio metu teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno-SEL ir Martyno Tylos „taip“ gavęs Š. Kizla-Sharray negalėjo nuspėti, kad netikėtos projekto taisyklės neleis jam sudalyvauti dvikovoje dar tą patį vakarą. „Iš vienos pusės – gavau galimybę ruoštis dar vieną savaitę. Tai – dovana, kurios neiššvaisčiau. Iš kitos pusės, jau tą sekundę buvau pasiruošęs ir norėjau kuo greičiau susikauti,“ – atskleidė dainininkas.

 

Finalo ketvertas_teisėjai

 

„Nors tikiu savo jėgomis, trijų „taip“ tikrai nesitikėjau. Šiame projekte apskritai sunku kažko tikėtis – viskas gali apsiversti aukštyn kojomis bet kurią sekundę. Teisėjai – aukščiausio lygio profesionalai, kurie, tikiu, yra labai aukštai užkėlę kartelę. Man tai – didelis įvertinimas ir šio šanso neplanuoju iššvaistyti. Noriu laimėti dvikovą ir užimti muzikinį sostą,“ – užtikrintai teigė teisėjus sužavėjęs atlikėjas.

 

Sel_Egidijus Dragunas

 

„Praėjusį sekmadienį buvau šimtu procentų apsisprendęs, kurį dainininką noriu kviesti į dvikovą. Kuo daugiau turiu laiko apmąstymams, tuo daugiau galimų variantų pradėjau matyti. Noriu, kad žiūrovai gautų geriausią įmanomą dvikovą, kad jie galėtų mėgautis kiekviena jos sekunde. Juk įtemptos ir lygiavertės kovos metu ir klausytojams bus daug smagiau įsijungti, spręsti jos baigtį. Manau, kad galutinai apsispręsiu jau lipdamas į sceną, tegul tai ir man būna staigmena,“ – intrigavo Sharray.

 

sharray ir ketvertas

 

„Finalo ketvertas“ – muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Keturi pergalės verti vokalistai ir pretendentai, norintys iš jų atimti vietą „Finalo ketverte“. Šią savaitę muzikinius sostus užėmė Gabrielė Banevičienė-Gabi, Kotryna Juodzevičiūtė, Gabrielius Vagelis ir Justina Budaitė-Juna. Trys teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno-SEL ir Martyno Tylos „taip“ gali suteikti šansą pretendentui kviesti į dvikovą vieną „Finalo ketverto“ narių. Dvikovos baigtį tiesioginiu balsavimu visuomet nulemia televizijos žiūrovai.

 

„Finalo ketvertas“ – sekmadieniais 19  val. per LNK televiziją.