Ketvirtadienio pavakarę LNK laidoje „Yra, kaip yra“ – neįtikėtina istorija. Laidos herojė Aurelija sakys, kad ji nori rasti brolį dvynį, kuris turėjo gimti kartu su ja, nors archyvuose niekur nėra tai užfiksuota. Aurelijos mama pasakos, kad ji jautusi, kad gimė du vaikai bei atskleis, kad po jos gimdymo jos įmotė paslaptingai gavo 50 000 rublių… Ar tiek anksčiau kainuodavo nusipirkti vaiką? Į šį klausimą bandys atsakyti į laidą atvykęs ir žymus ekstrasensas Maksimas Gordejevas.

 

yky1

 

Aurelija brolio ieško jau ketverius metus. Kad brolis gyvas, moteriai prasitarė jos mamos sesuo. Aurelija lankėsi ne pas vieną ekstrasensą, skambino į Latviją, žiūrėjo ne vieną laidą apie panašius įvykius per rusiškas televizijas, dabar moteris nutarė kreiptis į laidą „Yra, kaip yra“.

 

Šią ketvirtadienio pavakarę 17 val. 25 min. laidoje Maksimas Gordejevas atskleis, kad gydytojai apgavo Aurelijos mamą, kad antrasis vaikas gyvas ir gyvena Lietuvos kaime. Ekstrasenso teigimu, Aurelijos brolį užaugino vieniša mama. Pačiam ekstrasensui ši istorija sukėlė tikrą šoką. Sužinojęs, kaip negailestingai likimas išskyrė brolį ir sesę, ukrainietis stipriai susijaudino ir susigraudino.

 

yky2

 

Aurelijos mama Danutė prisimins, kad prieš gimdymą ji pasijuto blogai – nuo per aukšto spaudimo pradėjo trūkinėti akių kraujagyslės. Moteriai nuvykus pas gydytojus buvo nustatyta, kad Danutės įsčiose plaka dvi širdelės. Gydytojai suprato, kad mažame miestelyje ji neįstengs pagimdyti dviejų vaikučių, todėl buvo nugabenta į Šiaulius, tačiau bevežant prarado sąmonę.

 

Moteris prisimena, kad abu vaikučiai gimė be garso, pagal stūmimą Danutė jautė, kad buvo du vaikai. Gimdant abu vaikai buvo išnešti, o vėliau buvo atnešta parodyti tik mergaitė.

 

Seimo narė Vida Marija Čigriejienė ilgus metus dirbo ginekologe ir laidoje pasakos, kad šiaip bet kam vaikai nebuvo atiduodami, ji 1961 metais baigė mokslus ir žino visas galiojusias tvarkas. Tiesa, Vida Čigriejienė prisimena, kad vaikai būdavo perduodami nevaisingoms šeimoms, bet tai buvo daroma per vykdomąjį komitetą, be to, reikėdavo raštiško mamos atsisakymo. Tačiau politikei keista, kad nėra įrašyta, kad vaikas gimė negyvas, todėl kyla pagrįstų abejonių, ar iš vis gimė du vaikeliai.

 

Visą istoriją apie Aurelijos brolio paieškas žiūrėkite šią ketvirtadienio pavakarę 17 val. 25 min. laidoje „Yra, kaip yra“ per LNK.