Šįvakar įvyko jau ketvirtoji naujojo realybės šou realybės šou „Misija: vestuvės“ išlikimo kova. Joje dėl išvaizdos pokyčių ir galimybės finale susikauti dėl pagrindinio prizo – vestuvių šventės – susirungė dar dvi būsimos nuotakos. Dominyka ir Darija sutiko atverti savo širdis ir pasidalino jautriomis gyvenimo istorijomis, tačiau susumavus profesionalų komisijos balsus paaiškėjo, kad išlikimo kovoje triumfavo Darija.

 

15 (Small)

Šiandien „Misija: vestuvės“ žiūrovai išgirdo dar dviejų būsimų nuotakų istorijas. Darželio auklėtoja dirbanti Dominyka pasakojo apie dar vaikystėje prarastą dalį klausos ir norą sukurti šeimą su mylimuoju, o prieš vestuves troško pasikoreguoti kreivą nosies pertvarą ir atsikratyti veido raudonio.

 

Tuo tarpu televizijos žiūrovams jau puikiai pažįstama populiariausio vasaros realybės šou „2 Barai“ išgarsėjusio Juozo sužadėtinė Darija atskleidė dar visai neseniai išgyvenusi juodą laikotarpį. Jauna moteris dėl patirtų patyčių ir atsiradusių kompleksų paniro į depresiją, kuri privedė prie minčių apie savižudybę.

 

Tačiau iš naujo pažvelgti į gyvenimą ir nusišypsoti ją privertė meilė Juozui, kuris merginai pasipiršo tiesioginiame eteryje. Pora buvo trumpam išsiskyrusi, tačiau vėl susitaikiusi jau planuoja vestuves. Žengdama prie altoriaus Darija nori atrodyti tobulai, todėl visuomet svajojo sumažinti klubų apimtis, pasiaurinti skruostus, atsikratyti veido odą darkančių aknės spuogų.

 

Restorane „Floros simfonija“ įveikusios restorano savininko Henriko Tautkaus užduotį – vestuvių šventės patiekalų pasirinkimą, merginos išgirdo ir komisijos verdiktą. Savo balą dalyvėms atidavė ne tik patiekalus ragavę ir vertinę populiaraus TV3 serialo „Bruto ir Neto 3“ aktoriai, bet ir grožio profesionalų komisija.

 

Nuotaikos ir azartiškos užduoties akimirkas rasite foto galerijoje:

   

Lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Estetus klinika“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinikos „Neodenta“, „SV plastinės chirurgijos centro“ ir internetinės grožio prekių parduotuvės „Klishop“ atstovai nusprendė, kad išlikimo kovoje nugalėjo Darija. Ji laimėjo išvaizdos pokyčius ir kelialapį į finalą, kuriame susikaus dėl šanso iškelti vestuves poilsio ir pramogų centre „Belmontas“.

 

Laimėjusi išvaizdos pokyčius Darija turėjo galimybę įgyvendinti savo didžiausias svajones ir padedama specialistų atsikratyti išvaizdos kompleksų. Lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“ jai buvo atliktos išsvajotos procedūros, padėjusios atsikratyti aknės.

 

„Estetus klinikos” gydytoja dermatovenerologė Edita Naruševičiūtė – Skripkienė dermatologijos srityje dirba daugiau nei dešimt metų ir, pasak jos, Darijos atvejis yra gana dažnai pasitaikantis. „Pacientė serga vidutinio sunkumo spuogais, kuomet vyrauja raudoni spuogeliai ir pūlinukai. Darijai buvo paskirtas išsamus tyrimų planas ir kombinuotas gydymas“, – sakė gydytoja.

 

„Pritaikytas gydymas pulsiniu dažų lazeriu ir fotodinamine terapija su aminolevulinine rūgštimi. Tai procedūros, kurios puikiai veikia raudonus spuogus ir pūlinukus, naikina aknės bakterijas ir padeda odai atsistatyti. Gijimas stebimas jau po pirmos procedūros, svarbu, kad tai mato ir jaučia pati pacientė. Aknę sugydyti pasitelkiant inovatyvias technologijas tikrai yra nesudėtinga, o ar ji atsinaujins, priklauso nuo daugybės faktorių, tokių, kaip teisinga odos priežiūra, mityba, žalingi įpročiai, hormonų pokyčiai ir panašiai”, – pasakojo gyd. E. Naruševičiūtė – Skripkienė.

 

Šiek tiek daugiau Dariją pažinusi „Estetus klinikos“ Vilniuje vadovė Nora Lapinskienė negailėjo šiltų žodžių apie išlikimo kovos nugalėtoją: „Tai šilta, jautri mergina, tik labai uždara, todėl buvo ypač malonu stebėti, kaip projekto metu ji pradėjo keistis, skleistis. Jau po pirmos procedūros pajutusi poveikį Darija tiesiog pražydo, ėmė šypsotis, neslėpti žvilgsnio. Ji jau dabar yra laimėtoja, nes tikrai bus nuostabi nuotaka ir puiki žmona.“

 

Darija taip pat apsilankė „SV plastinės chirurgijos centre“, kur jai buvo atliktas kojų riebalų nusiurbimas ir skruostų riebalų pašalinimas.

 

Po profesionalių gydytojų prisilietimo, nuostabaus grožio specialistų makiažo ir šukuosenos bei pasipuošusi proginių ir vestuvinių drabužių salono „A&R“ suknele Darija pasirodė savo sužadėtiniui Juozui, kuris negalėjo atsidžiaugti matydamas vėl besišypsančią mylimąją.

 

Kviečiame įvertinti Darijos išvaizdos pokyčius foto galerijoje:

 
 

Naujas, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šeštadieniais 18 val. per TV3!

 

Nuotraukos - tomasfoto.lt: