Verslininkų Artūro ir Sonatos dukrai Militai Daikerytei gero gyvenimo galėtų pavydėti ne vienas jaunas lietuvis – mergina prestižinėje sostinės vietoje jau turi savo pačios grožio saloną, kuriame vadovauja 16 moterų kolektyvui, ir yra laikoma viena brangiausiai apmokamų Lietuvos visažisčių, nors jai dar tik dvidešimt. Jei norėtumėte pasidaryti šventinį makiažą pas Militą, jums gali tekti pakloti ir daugiau nei šimtą eurų.

 

vlcsnap-2017-10-02-14h03m48s120_1600x900 (Small)

 

Tačiau Milita neslepia – jeigu ne turtingų tėvų investicijos, jai nebūtų taip lengva būnant paaugle tapti žinoma dainininke ir sublizgėti dviejuose vaikų „Eurovizijos“ nacionalinėse atrankose, o vėliau įkurti savo grožio studiją.

 

vlcsnap-2017-10-02-14h04m31s138_1600x900 (Small)

 

„Kodėl aš turėčiau nesinaudoti tėvų man suteiktomis galimybėmis, – šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK laidoje „Nuo…. Iki…“ klaus Milita. – Svarbiausia tas galimybes išnaudoti teisingai, ne prabangiam gyvenimui švaistyti tėvų pinigus, o juos investuoti į savo tobulėjimą”.

 

Milita nori sugriauti mitą, kad turtingų, sėkmingų tėvų vaikai gyvena nerūpestingą gyvenimą. Mergina prisipažįsta nuo 14 metų pasibaigus pamokoms mamos grožio salone dirbusi pilną darbo dieną ir visai neturėjusi laisvalaikio.

 

„Tačiau kad ir ką aš padaryčiau, kad ir kiek pasiekčiau, vis tiek aplinkiniai mano, kad viskas buvo nupirkta tėvų, o ne uždirbta mano sunkiu darbu”, – sako Milita.