Šiaulietė Neringa Burgailienė finalinėse LNK antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ laidose neslepia pasitikėjimo savimi. Iki tol nedainavusi plaukų stilistė teigia, kad nors gerbėjų dėmesys jai keistas, tačiau moteris savo pergale tiki ir siekia jos visomis jėgomis.

 

0218MVK01-0001-11 (Small)

 

Nors moteris ištekėjusi ir turi net du vaikus, tai netrukdo gerbėjams atakuoti jos socialiniuose tinkluose. „Kai prieina per renginį ir palinki sėkmės – viena, tačiau kai nepažįstamas žmogus rašo, kad laimėjus projektą man pasipirš… Ar sveiko proto žmogus taip kalbėtų? Jis matyt nesupranta, kiek kainuoja piršlybos, vestuvės, galų gale, esu ištekėjusi… Gerai, kad vyras supratingas, tik pasijuokia“, – atviravo viešumo kainą patyrusi moteris.

 

0218MVK01-0001-75 (Small)

 

Nors N.Burgailienė anksčiau profesionaliai nedainavo, tačiau populiariausiame muzikiniame šou jai pavyko nukeliauti iki pat finalinių laidų. „Suprantu, kad kovoju su profesionalais, kurie scenoje ne pirmą dieną. Vis dėlto, daug dirbu ir tikiu, kad tas darbas man atsipirks – kam kažką daryti, jei netiki savo pergale? Juolab, kad ja tiki ir aplinkiniai, ir klientai“, – atskleidė projekto dalyvė.

 

0218MVK01-0001-76 (Small)

 

Šiaulietė neslepia, kad jos artimiesiems dalyvavimas projekte neatrodo ypatingas žingsnis. „Paklausiau šeimos, kaip jie dėl to jaučiasi. Atsakė, kad ir taip puikiai žino, kad manęs visur pilna. Nors televizija – nekasdienis sprendimas, bet jie žino, kad mano akimis nieko nesiekiantis žmogus – miręs“, – pasakojo naujai iškepta žvaigždė.

 

Antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ – šį sekmadienio vakarą 19.30 val. per LNK televiziją.