Šio antradienio pavakarę LNK laidoje „Yra, kaip yra“ 17.25 val. studijoje – neįtikėtina jausmų drama. Lina, kuriai jau per keturiasdešimt, atsidūrė neįtikėtinoje situacijoje. Dėl visko kaltas kompiuteris. Jos gyvenimas pradėjo griūti, kai atsirado internetas.

 

lina

 

Lina gyveno su savo vyru, kaime, provincijoje. Sutuoktinis buvo ir Linos vaikų tėvas. Vieną dieną jų namuose atsirado kompiuteris. Atsidaro ir internetas. O internete – pažintys. Linai tos naujos pažintys labai patiko. Ji susirado draugų ir iš Egipto ir iš Pakistano.  Ji labai žavėjosi vyrais musulmonais. Žavėjosi tol, kol įsimylėjo. Ir meilė sulaukė atsako. Ahmedas žadėjo ją vesti ir atvažiuoti į Lietuvą, tačiau vedė savo tautietę. Lina liko įskaudinta širdimi. Tačiau jos meilė kitataučiams, tamsaus gymio vyrams neišblėso. Lina susipažino su Žydrūnu. Jis lietuvis, tačiau labai panašus į tuos musulmonus, kuriais Lina taip žavisi. Dėl Žydrūno Lina paliko savo vyrą. Tiesa, išeidama gyventi atskirai, pasiėmė keletą vertingų daiktų. Plazminį televizorių, skalbimo mašiną. Naujas mylimasis sakė, kad tie daiktai nereikalingi, todėl pardavė juos po 20 eurų. O tie daiktai buvo pirkti už skolintus pinigus. Pinigus, kuris skolinosi Linos vyras.

 

linos_vyras

 

Maža to, tai dar ne visos bėdos. Linos meilužis netrukus susirado naują draugę ir Liną paliko. „Aš turėjau daugiau nei 200 moterų“, – LNK laidoje gyrėsi jis. Lina man tik viena iš daugelio“. Linos akyse kaupėsi ašaros, kai ji girdėjo tokius buvusio draugo žodžius. Maža to, jis pasirodęs studijoje papasakojo daug pikantiškų detalių iš Linos gyvenimo. Vyras sakė, kad Lina prie kompiuterio su „tais uzbekais“ ne tik šiaip bendraudavo, bet ir savo nuogą krūtinę demonstruodavo. O jie taip pat „atsipalaiduodavo…“

 

zydrunas

 

Lina vis dar neabejinga savo buvusiam draugui Žydrūnui, bet jis jau išėjo pas kitą. Pas tvarkingą moterį. Lina viena. Sudaužyta širdimi. Bet čia į studiją netikėtai įžengia buvęs Linos sutuoktinis ir prašo jos sugrįžti į namus. Kaip ji pasielgs? Atsakymas – šią antradienio pavakarę 17.25 val.