Lapkričio 26-ąją minima šv. Silvestro diena. Anksčiau jaunos merginos labai tikėjo, kad šv. Silvestras gali padėti pagreitinti sužadėtuves ir vestuves, todėl ši diena tradiciškai siejama su vedybinės laimės būrimais, spėjimais, kada pavyks ištekėti, kas ir koks bus būsimasis jaunikis. Ko gero, vienas seniausių spėjimų, ar pavyks šiais metais ištekėti Lietuvoje būdavo išbėgus į lauką apglėbti kuo daugiau tvoros statinių ir suskaičiuoti, ar glėbyje yra lyginis, ar nelyginis skaičius. Jei lyginis – ištekės, jei nelyginis – ne. Taip pat galima į indą su vandeniu įmesti kelis medžio angliukus ir stebėti, ar jie priplauks šalia vienas kito. Jeigu priplauks – šiais metais laukia vedybos, jei ne – tai ne.

 

spejimai

3 meilės pritraukimo burtai:

 
  • Reikės: baltos ir raudonos žvakės, degtukų, dantų krapštukų, pergamentinio popieriaus ir pieštuko. Kaip burtis? Išraižyti ant baltos žvakės savo vardą. Ant raudonos žvakės išraižyti tris savybes, kokių norėtumėte, kad turėtų būsimas jaunikis. Uždegti abi žvakes. Sukoncentruoti dėmesį į degančių žvakių liepsnas ir vizualizuoti asmenį jus mylintį ir jus pačius jį mylintį. Ant pergamentinio popieriaus nupiešti tris širdeles. Paimti baltą žvakę ir lašinti vašką ant širdžių, galvojant apie tai, ką duosite šiai ateities santuokai. Užpūsti baltąją žvakę. Paimti raudoną žvakę ir lašinti vašką ant širdžių, galvojant apie tai, ką ši santuoka jums duos. Užpūsti raudoną žvakę. Septynias dienas iš eilės piešti tokias širdutes ir ant jų lašinti abiejų žvakių vašką, galvojant apie tai, ką santuoka duosite jūs ir ką santuoka duos jums. Septintą dieną leisti žvakėms visiškai sudegti. Pergamentinį popierių užkasti, paslėpti namų altorėlyje arba sudeginti. Kiekvieną dieną, pasibaigus būrimui, įsivaizduoti save romantiškoje situacijoje ir patikėkite, kad taip tikrai ir bus.
 
  • Reikės: 9 pupelių ankščių. Kaip burtis? Tiesiog pupelių ankštis padėti ant aukščiausios virtuvės durų atbrailos, norint prisišaukti ateities vyrą ar žmoną į šiuos namus, kur gyvenate. Jeigu nėra durų atbrailos arba rėmo, galima laikinai pupelių ankštis pritvirtinti smeigtukais. Tada vizualizuoti savo būsimą vyrą ar žmoną. Šie tiek papildomai apie pupas: pupos laikomis šventu augalu, siejamas su vaisingumu ir meile, ryškiai žalia spalva reprezentuoja meilę, kuri yra tyra ir tikra, o pupų ir ankščių formos kelia aliuzijų su vyriškais ir moteriškais lytiniais organais. Štai kodėl nieko stebėtino, kad daugybę amžių pupų ir pupelių ankštys naudotos meilės burtuose ir ritualuose.
 
  • Reikės: tamsiai raudonos žvakės, violetinės žvakės, baltos žvakės. Šis burtas tinka pritraukti meilę, kuri prigeso ilgalaikiuose santykiuose ar santuokoje. Netekėjusioms merginoms netinka. Kaip burtis? Uždegti žvakes. Garsiai paprašyti Trivienės Divevybės suteikti tikrą meilę ir harmoniją dabar esančiuose santykiuose, santuokoje ar partnerystėje su tam tikru žmogumi (čia pasakyti jo vardą). Savo meilę nupiešti kaip širdį ir jos viduryje įstatyti tamsiai raudoną žvakę priešais kitas žvakes. Garsiai pasakyti tokius žodžius: „Aš prašau tai padaryti dėl dar didesnio gėrio, todėl tebūnie lemta mano prašymui išsipildyti!“. Įsižiūrėti į kiekvienos žvakes liepsną. Kai jausitės pasiruošę, užpūsti žvakes. Šis burtas per vieną akimirką nepakeis situacijos santykiuose, bet sustiprinti jūsų ir partnerio gerąsias savybes, todėl jūs abu pradėsite labiau vienas kitą vertinti, pajusite, kad sustiprėjo tarpusavio ryšys ir atsirado harmonija.