Skirtingi medijų kanalai iš visų pusių atakuoja interneto vartotojus nuotraukomis ir antraštėmis, kurios moko, kaip seksu užsiimti tinkamai. Čia matomi seksualūs kūnai, judesiai, gimnastikos būrelius primenančios, nemažai fizinių pastangų reikalaujančios pozos, rožiniai perregimi chalatai moterims ir daugiafunkciai vibratoriai. O kas yra seksas be viso to? Paklauskite savęs – ar būnate savo kūne, kai tai vyksta? Jeigu mintyse planuojate kitos dienos dienotvarkę, tikrinate pirkinių sąrašą ir nerimaujate, ar patirsite orgazmą – jūsų nėra. Tad ką reiškia būti?

 

chalatai moterims

Kodėl svarbu nepasiduoti mintims?

 

Be jokios abejonės – sekso metu visų galvose vyksta neįpareigojantys, maži monologai su savimi, tačiau kai mintys pasiglemžia protą ir kūną, prarandamas kontaktas su pojūčiais ir tos akimirkos džiaugsmu. Taip intymios akimirkos tampa bejausmėmis ir šaltomis.

 

Keblios, nepatogumą keliančios mintys, sprendžiamos sekso metu, siunčia žinutę į smegenis, o jos iškart perduoda ją kūnui – pastarasis pristabdo kraujo tekėjimą į visas kūno dalis, kurios nėra būtinos išgyventi. Blogiausia, kad kraujotaka nuslopinama ir seksui labai svarbiuose lytiniuose organuose.

 

Meditacinio sekso technika

 

Technikai reikalingi įrankiai tėra chalatai (moterims ir vyrams), po juo besislepiantys nuogi kūnai, masažinis gelis ar aliejus ir nuo minčių išlaisvintos galvos. Viskas prasideda nuo laiko skyrimo savo bei antrosios pusės seksualiniam pažinimui. Tai nereiškia, kad negalite pasimėgauti poros minučių „greituku“, kai pajaučiate nevaldomą geismą, bet iš esmės mylėjimasis yra vienas iš būdų išreikšti save, o tam reikia ilgiau trunkančio tyrinėjimo.

 

Daugelis tantrinio sekso šalininkų laiko masažą puikiu apšilimu prieš pagrindinį veiksmą – visgi, jei nesate masažų mėgėjas ar mėgėja, neverskite savęs to daryti. Jūsų nepatogumas sugriaus visą intymios sesijos atmosferą, todėl darykite tai, kas patinka jums. Galite glostyti vienas kitą, pamėginti pirštais pažinti kiekvieną kūno linkį, įtrinti šildantį aliejų į antrosios pusės kūną. Satininiai, kūną subtiliai dengiantys chalatai moterims bei vyrams leis lengvai tyrinėti vienas kitą.

 

Glostydami rankomis kūną užsimerkite ir galvokite apie kylančius pojūčius – unikalią odos teksturą, jos šilumą, kvapą. Įsivaizduokite odos, lūpų, spenelių, kitų intymių vietų skonį. Jeigu jaučiate, kad jus puola mintys, pasistenkite susikoncentruoti į jaučiamus fizinius potyrius. Klausykite partnerio kvėpavimo, jo ritmo. Kai pasiekiate įsiskverbimo momentą, taip pat jį sulėtinkite: judėkite neskubėdami, sutraukinėkite vidinius dubens raumenis kiekvieno įsiskverbimo metu.

 

Partneris nenori to daryti

 

Nesijaudinkite, jeigu antroji pusė linkusi į standartinį seksą ir netrokšta išmėginti naujų dalykų, arba jei jam neįdomūs seksualūs chalatai moterims ar kitas erotiškas apatinis trikotažas. Pusė, kuri pasirinks eksperimentuoti, visuomet laimės. „Išjungę“ mintis, bet kokį kasdienį mylėjimąsi galite paversti ypatingu. Juk dažnai intymių akimirkų metu galvą puola įvairiausios mintys, trukdančios atsiduoti malonumui – per kieta arba pernelyg minkšta lova, nepatogi sekso poza ar neritmingi judesiai.

 

Jeigu partneriui pakanka to, ką jis gauna įprasto mylėjimosi metu, nepykite ir leiskite jam pasirinkti pačiam. Juk giliai širdyje jūs žinote, ką jis praranda. Susikaupkite, giliai įkvėpkite ir kaskart padovanokite sau nepamirštamų potyrių kelionę. Be to, laikui bėgant keičiasi ir žmonių seksualiniai poreikiai, tad anksčiau ar vėliau antroji pusė pradės domėtis naujais dalykais ir pagaliau atkreips dėmesį, kaip seksualūs korsetai, chalatai moterims,sekso žaisliukaiir net kitokios sekso rūšysgali paįvairinti miegamojo žaidimus.

 

Nors meditacija gali pasirodyti nuobodi ir neįdomi, meditacinis seksas – visai kas kita. Jo metu ne tiesiog ramiai sėdima ir stengiamasi apie nieką negalvoti, o priešingai, jo metu jūs veikiate: liečiate, glostote, uodžiate, ragaujate. Tai ne įsivaizduojama palaima, o mintimis ir lietimais sustiprinama palaimos viršūnė.