Šį sekmadienį visus moteriško pasaulio klausimus aptariančioje TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ bus išspręstas didysis rebusas „karjera ar vaikai“. „Žinoma, kad vaikai!“, – atsakys puikiai pažįstama laidų apie sveikatą vedėja ir stambios įmonės vadovė Rima Balanaškienė. „Bet iš esmės įmanoma viską suderinti: tiesiog ir šeimą, ir karjerą geriau pradėti kurti jaunystėje, kol dar turi dvigubai daugiau jėgų. O kai vaikai užauga, tęsi gyvenimą pilnu pajėgumu“, – pasakos tikrai nemažai pasiekusi ir du vaikus užauginusi R. Balanaškienė.

 

1 (Small)

 

Norite daugiau uždirbti? Negalvokite apie pinigus

 

Žemaitijos vienkiemyje gimusi Rima mano, kad sekasi tiems žmonėms, kurie nesivaiko pinigų ir priima likimo iššūkius. „Tikslas turi būti ne daugiau uždirbti. Tikslas turi būti daryti tai, kas jus traukia ir kur jums sekasi. Pajauskite, ką jums lėmė žvaigždės. Tada pinigai ateis savaime“, – laidai „Pasaulis pagal moteris“ pasakos Rima. Pasak pašnekovės, panašiai nutiko ir jai pačiai: „Nuo penkerių metų žinojau, kad noriu sieti savo gyvenimą su medicina. Taip ir padariau. Vėliau pajaučiau, kad atėjo metas kitiems iššūkiams: televizijai, nors joje neturėjau jokios patirties, verslui, nors jame patirties taip pat nebuvo. Bet kodėl nepaėmus gyvenimo šanso, jeigu jį kažkas duoda?“, – šypsosi pašnekovė.

 

Rima ir Kristina (Small)

 

Anūkai paveldi gerąsias senelių savybes

 

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Kristinai Rimienei paklausus, ar būtent žemaitiškas užsispyrimas lėmė, kad Rima sėkmingai pasiekė visų užsibrėžtų tikslų, pašnekovė susimąsto. „Gali būti žemaitiškas charakteris. Gali būti ir mano tėvelio, tikro linksmuolio, humoro jausmas – jis tikrai padėjo išsisukti iš ne vienos gyvenimo situacijos. O dar gali būti, kad nemažai paveldėjau iš močiutės – ji tarpukariu turėjo sėkmingą durpių verslą: durpes eksportuodavo net į Vokietiją! Labai gali būti, kad viską „pasiėmiau“ iš jos – juk sako, kad anūkai paveldi iš senelių tai, ko nepaveldėjo jų tėvai“, – pasakoja Rima.

 

vitrinai (Small)

 

„Susituokiau jauna ir visai nesigailiu“

 

Rimos vaikai (nors tarp jų dešimties metų skirtumas) – jau suaugę. „Labai džiaugiuosi, kad šeimą su vyru sukūrėme jauni. Dabar irgi dar esame jauni ir stiprūs, ir lygūs su vaikais, galime būti draugais ar net kartu darbuotis. Visas gyvenimas priešakyje!“, – šypsosi laiminga mama, kurios nuomone, vaikai yra didžiausias ir pagrindinis turtas. „Labai džiaugiuosi, kad lietuvaitės vis dažniau kuria savo verslus ir padaro puikias karjeras. Ir esu tikra, kad moterys turi nuostabių savybių, kurios tinka tokiai veiklai: jos įžvalgios, lanksčios, intuityvios, mokančios palaukti, mokančios atsitraukti. Tik labai gaila, kad kartais jos pamiršta savo prigimtį ir uždelsia – susilaukti vaikų joms darosi vis sunkiau“, – atsidūsta pašnekovė ir padrąsina jaunąsias mamas nebijoti derinti darbo bei šeimos svajonių. „Viskas yra įmanoma!“

Šį sekmadienį 10 val. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Rima papasakos, iš kur sėmėsi idėjų bei drąsos pradėti karjerą televizijoje bei versle, kokių dar talentų turi moterys bei kaip priimti likimo iššūkius. Rima dalinsis sėkmės patarimais, sveikatos patarimais, o mitais apie iškrypusį stuburą stebins stuburo gydytojai. Laidos vedėja ir floristikos dizainerė Kristina Rimienė taip pat patars, kaip pritraukti sėkmę į jūsų kabinetą, jį papuošiant originalia floristine kompozicija.