F012150L 24.MXF_snapshot_08.58.833„Iš pradžių tu turi pasirodyti profesionalas, turi pamiršti komerciją, turi pamiršti apie tai, kad tu nori uždirbti, nes niekam tai neįdomu. Turi parodyti tokį rezultatą, kuris kartais pačiam kainuoja daugiau nei gauni už tai, ką sukūrei….“, – taip jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ apie tai, kas būtina dekoratoriaus darbe norint sulaukti tarptautinės sėkmės, pasakos garsiausias dekoratorius iš Lietuvos Mantas Petruškevičius.

 

Matant, kaip atrodė prabangios stilistės ir modelio Astos Valentaitės, prodiuserės, televizijos laidų vedėjos Vaidos Poderytės vestuvės, ko gero neverta stebėtis, kad žinomos moterys svarbiausios šventės gyvenime dekoratoriumi pasirinko kompanijos „Flower couture by MP“ įkūrėją, 36-erių Mantą Petruškevičių. Ir tai tik pora jo įspūdingų darbų.

 

Kas galėjo pagalvoti, kad ateis laikai, kai floristas asmeninėse šventėse bus ne mada, o būtinybė. Juk ankščiau puokštes nuotakoms kurdavo gėlių pardavėjai kioskeliuose, o išgirdę apie floristo specialybę modavo ranka sakydami, kad ji nereikalinga, juk gėles į vazas mokame pamerkti ir patys. Dabar garsiausias Lietuvos dekoratorius Mantas Petruškevičius šį laiką puikiai pamena ir sako daug prisidėjęs prie to, kad toks požiūris pasikeistų.

 

Paklaustas, iš kur semiasi idėjų Mantas nuoširdžiai sako nežinantis, tad kartais ir pats savęs to klausiantis. „Stengiuosi nebūti tuščia puodyne, nesikartoti, nes žmonės kaskart tikisi kažko naujo, nematyto, ir įspūdingo…“, – pasakos M.Petruškevičius. Kiek Mantui teko dirbti ir ką paaukoti tam, kad taptų vienu iš dešimties geriausių Europos floristų? Kodėl, anot jo, klysta manantys, kad dekoratoriaus darbas švarus ir lengvas? Ir ką, pasak Manto, reikėtų pamiršti svajojantiems apie sėkmę ir pripažinimą?

 

Kadrai iš įspūdingiausių mano Petruškevičiaus puoštų švenčių ir interviu su garsiu floristu – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.