Humoristas Mantas Katleris gali ne tik prajuokinti iki ašarų, bet ir gerokai nustebinti. Šiuo metu savo draugus Mantas stebina pastovumu. Jis jau maždaug metus gyvena su savo drauge. „Gero vakaro šou“ vedėju Justino Jankevičiaus ir Mindaugo Stasiulio paklaustas, kiek laiko jau gyvena su viena moterimi, Mantas nevyniojo žodžių į vatą: „Nėra tos tikslios datos, kiek tu gyveni su moterimi, nėra datos, kada pas tave atsikrausto moteris. Kaip pelėsis. Jos rūbai tavo chatoj  kaip pelėsis pasklinda. Iš pradžių šiek tiek užsileidi, o paskui žiūri – jau megztiniai sudėti, tavo rūbai jau maišuose. Tai tokios tikslios datos nėra, bet jau kažkur metai gyvenu“, – juokdamasis pasakojo Mantas Katleris.

 

TV3_Gero vakaro sou (2)

 

Humoristas taip pat prisipažino, kad VGTU baigė logistikos vadybininko specialybę. „Jums, šou verslo rykliams gal ir keista, bet žmonės baigia mokslus. Aš iš karto negalvojau, kad scenoje noriu būti ir turėjau kentėti tuos ketverius metus, kol supratau, kad nenoriu su furistais  bendrauti visą gyvenimą“, – prisiminė Mantas. Justinas Jankevičius laidos žiūrovams papasakos, kad Mantas, būdamas bet kokios būklės, galėdavo labai lengvai įjungti specialų bendravimo su vilkikų vairuotojais režimą.

 

TV3_Gero vakaro sou (3)

 

Kiek tarptautinių žodžių moka Mantas Katleris? Ar jis norėtų vaiko vunderkindo? Kodėl Mantui teko eiti į Panevėžio moterų kalėjimą? Visi atsakymai šį vakarą linksmiausioje laidoje „Gero vakaro šou“, kurioje Mantas dar ir padainuos karaokę bei pašoks ant stalo.

 

TV3_Gero vakaro sou (4)

 

Taip pat laidoje šį vakarą pamatysite aštuonmetį pasaulio breiko čempioną Gustą Gečiauską. Berniukas šoka breiką nuo šešerių metų ir Airijoje vykusiame „Break dance“ čempionate užėmė pirmąsias vietas grupėse iki 12 ir iki 16 metų.

 

TV3_Gero vakaro sou

 

 „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!