Pakviestas prisijungti prie dizainerio Liutauro Salasevičiaus jubiliejinės kolekcijos pristatymo komandos, prodiuseris ir atlikėjas Lukas Pačkauskas stebisi, kad tokių muzikinių sumanymų per savo karjerą jis dar nebuvo įgyvendinęs.

 

Madam2018 (Small)

 

„Pirmą kartą išgirdęs Liutauro pageidavimus, nuoširdžiai pamaniau, kad jis juokauja. Nenuostabu, žinant aštrų ir ne visiems suprantamą jo humoro jausmą. Mados kolekcijų pristatymai man visada asocijuojasi su ritmiškai stilinga klubine muzika. Tačiau šį kartą muzikinis fonas bus pilnas garsų, šokiruosiančių ir visko mačiusius“, – stebisi Lukas.

 

Madam2018.1 (Small)

 

„Mano tikslas – pašiurpusi Jūsų oda ir lengvas oro trūkumas“, – juokiasi mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas. Pasak Liutauro, tikėtis iš jo švelnių garsų ir saldžių kolekcijos detalių būtų naivoka.

 

Madam2018.2 (Small)

 

„Savo kūrybos keliu ėjau nesiblaškydamas ir niekada nesidariau į komentarus ar pop mados tendencijas. Šioje kolekcijoje – tai, kas gražu man, o ne masei. Manau, kad per 10 metų kūrybos to nusipelniau“, – teigia L. Salasevičius.

 

Madam2018.3 (Small)

 

Savo jubiliejinę – dešimtąją drabužių kolekciją pristatysiantis dizaineris teigia, kad muzika – neatsiejama jo gyvenimo dalis ir įkvėpimas, todėl natūralu, kad drabužių autorius jai skiria ypatingą dėmesį. „Visada stengiuosi dirbti tik su savo srities profesionalais. Džiaugiuosi, kad Lukas sutiko savo magiškais studijos mygtukais prisidėti prie šio ypatingo renginio“, – džiaugiasi proginių suknelių kūrėjas.

 

Jubiliejinė “Madam pareis vėliau…” kolekcija bus pristatyta jau šių metų gegužės 5 d. Išskirtinis reginys vyks neįprastoje ir primirštoje Vilniaus vietoje, XV a. vadintoje velnio ir šmėklų kalnu.

 

Organizatoriai žada, kad apleistų rūmų ant Tauro kalno ramybė ir tyla virs į tamsos ir šviesų spektaklį, unikalią menų instaliaciją, suplakančią moters gyvenimo įvykius, jų skaudžią istoriją ir išgyvenimus, baimę ir žavesį, netikėtus garsus ir gluminantį vaizdą į vieną įspūdingą visumą. Šiuo pasirodymu kūrėjas akcentuos nelengvą moters dalią gyvenime ir dailiosios lyties nepalaužiamą stiprybę, orumą ir įgimtą eleganciją sunkiausiuose gyvenimo iššūkiuose.

 

Bilietus platina: http://www.tiketa.lt/LT/litauras_salasevicius__madam_pareis_veliau____2018_18842

 

Nuotraukos: Svetlana Batura