LRT TELEVIZIJOS gyvenimo būdo žurnalas „Stilius“ netrukus žiūrovus pasitiks drastiškai pakeitusi pobūdį, sandarą ir apimtį. Jau 17 metų gyvuojanti laida naujajame sezone imasi aprėpti dar daugiau gyvensenos temų – nuo rugsėjo keturiskart per savaitę rodomas „Stilius“ bus skiriamas skirtingoms gyvenimo būdo kryptims, įvairioms kultūroms, ryškiems žmonėms.

 

„Stilius. Namai“, „Stilius. Jausmai“, „Stilius. Veidai“ ir „Stilius. Gyvenimas“ pristatys pozityvias prasmingos patirties istorijas.

„Kažkada šviesaus atminimo žurnalistas Skirmantas Valiulis yra sakęs – pamatysi, tavo „Stilius“ išaugs į atskiras laidas. Nepraėjo nė dešimt metų, taip ir įvyko, – juokiasi laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė. – Ar užteks jėgų ir energijos? Kai turi žmones, kurie mielai imasi darbo ir tiki jo prasmingumu, nėra ko baimintis. Neslėpsiu, jog praėjusi vasara man buvo parduota: kūriau koncepcijas, ieškojau naujos komandos, filmavau žmones, kurie į Lietuvą atvyksta tik vasarą. Žodžiu, sezonas prasidėjo, kai anas dar buvo nesibaigęs. Kita vertus, neturėjau nė vienerių metų, kad nedirbčiau keliais frontais: greta „Stiliaus“ buvo „Kuluarai“, „Asmens kodas“, kasmet kurdavau po dokumentinį filmą. Tiesiog „Stilius“ visada buvo labiausiai matomas TV produktas ir mano kūdikis. Viliuosi, kad taip bus ir šį sezoną, juolab kad temų pateiksime keturiskart daugiau ir suksimės dar greičiau. „Stilius. Namai“, „Stilius. Jausmai“, „Stilius. Veidai“, „Stilius. Gyvenimas“ – tokios bus sezono kryptys, kuriose pasakosime tai, kas svarbiausia.“

Antradieniais rodomas „Stilius. Namai“ pasakos apie viską, kas klostosi mūsų namuose. Interjeras, dekoras, komfortas, gardus maistas, gražūs rankdarbiai, mylimi įnamiai ir daugybė kitų nuoširdžių ir estetinių niuansų nepraslys pro laidos kūrėjų akis.

 

Trečiadieniais žiūrovų dėmesio lauks „Stilius. Jausmai“, skirtas kosmopolitiškam, daug dirbančiam, su įtampa ir nerimu gyvenančiam karjeros žmogui. Kaip subalansuoti jausmus, kaip atsikratyti įtampos, kaip mylėti save, kaip sukurti patvarius tarpusavio santykius su artimu žmogumi? Apie tai patars „Stilius. Jausmai“.

 

Ketvirtadieniais – „Stilius. Veidai“ – susitikimai su ryškiausiais veidais, tikromis žvaigždėmis ir įžymybėmis.

 

Sekmadieniais „Stilius. Gyvenimas“ pasakos apie gyvenimą ne tik Lietuvoje. Laidos kūrėjai lankysis įdomiuose namuose, pristatys gyvensenos madas, dizaino ypatybes, kalbėsis su asmenybėmis, kurių  gyvenimo ir profesinė sėkmė pripažįstama pasaulyje.

 

„Stilius“ – tai kokybės ženklas, pozityvi žinia, tai laikas atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius.  Jau septyniolika metų gyvuojanti laida – nuo rugsėjo dar ryškesnė, įvairiapusiškesnė, solidesnė.

Laidos autorė ir vedėja Violeta Baublienė.