Dainos Bilevičiūtės vizito Anglijoje metu – Didžiosios Britanijos sostinėje ji moko vaikus dainavimo – žinoma Lietuvos dainininkė buvo užpulta ir sužalota važiuojanti autobusu. Atlikėja šį trečiadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje KK2 pasakos, kad prieš jai išlipant iš autobuso, prie jos pribėgo juodaodė moteris bei bandė pirštais išbesti lietuvaitei akis.
daina_bileviciute

„Ji prišoko iš vietos ir pribėgo prie manęs. Nesupratau, kas darosi, ji rėkė ir rėkė. Jos tokie ilgi nagai, ji man kirto į akis. Iš akies pradėjo bėgti ašaros, skaudėjo labai“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos dainininkė.

 

Daina reagavo greitai, autobuse prasidėjo moterų grumtynės: „Iš to streso lietuviškai pasakiau: „Kas tau yra? Ko tu čia dabar nori?“, o ji man angliškai: „Kalbėk angliškai“ ir daug necenzūrinių žodžių“.

 

Išlipusi iš autobuso, dainininkė iš Lietuvos iškvietė policiją, surašė įvykio protokolą.

 

„Kameros yra, viskas užfiksuota, bet laukia keli mėnesiai tyrimo ir tyla, nebent ji kur nors įklius kaip kokia agresyvi, nesveika. Čia niekas nežino, kaip dabar kaip baigsis“, – sakė D. Bilevičiūtė.

 

Prieš kelionę Daina buvo įspėta, kad nekonfliktuotų su atvykėliais. Jeigu jie spjaudosi, keikiasi ir kabinėjasi – negalima jiems žiūrėti į akis, ir jokiu būdų nesiginčyti, kadangi daugybė tokių konfliktų baigiasi sužalojimais ir netgi žmogžudystėmis.

 

„Vieno mokinio mama man sakė, kad tokie dalykai darosi ir ligoninėse, ir jie užpuola, primuša, papjauna, užmuša baltaodžius“, – laidoje kalbės D. Bilevičiūtė.

 

Visą Dainos Bilevičiūtės nutikimo Londone istoriją žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2, 19 val. 30 min. per LNK.