Apie naujojo Emilio Vėlyvio filmo „Zero III“ ir nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų žvaigždę Lolitą girdėjo jau kone kiekvienas. Ekstravagantiškas aktoriaus ir choreografo Gyčio Ivanausko sceninis amplua gali ir šokiruoti, tačiau tai – vienas Lolitos sumanytojų tikslų. Apsilankę kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“, naujosios žvaigždės prodiuseriai pasakos, kad lietuviams itin trūksta drąsos ir ryžto.

 

TV3_Virtuves istorijos (2)

 

Jau šį šeštadienį 9 val. TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik profesionalaus šefo Reinaldo Janonio patarimus, kaip paruošti gardų maistą, bet ir susipažins su kiek netikėta laidos heroje – G. Ivanausko sceniniu personažu Lolita.

 

TV3_Virtuves istorijos (3)

 

Tiesa, nors pati filmo „Zero III“ žvaigždė ir nebus itin kalbi, jos vadybininkė Ieva Černiauskaitė pasakos, kad Lietuvoje tokio tipažo atlikėjų trūksta – vis dar esame nedrąsūs ir neryžtingi.

 

TV3_Virtuves istorijos (4)

 

„Lietuvai labai reikia drąsos – mes labai susikaustę ir labai visko bijome. Labai daug šnekame apie tai, kaip kiti atrodo ir ką veikia. Mums tikrai trūksta drąsios ir šiek tiek kitokios žvaigždės“, – laidoje „Virtuvės istorijos pasakos I. Černiauskaitė.

 

TV3_Virtuves istorijos (5)

 

Lolitos vadybininkei pritars ir G. Ivanausko prodiuseris Gytis Šapranauskas, kuris pasakos apie tai, kaip netikėtai atrado tokį talentą. „Vieno filmavimo metu aš išgirdau tą nuostabų balsą ir pagalvojau, kodėl gi nepabandžius. Aš galvoju, kad tai bus labai puikus projektas“, – šypsodamasis kalbės prodiuseris.

 

Nors pati Lolita ir nebus itin šneki, laidoje pasirodęs choreografas G. Ivanauskas pasakos, kad prie šio sumanymo kartu su komanda dirba sunkiai, o panašaus pobūdžio avantiūros – jo kasdienybė.

 

„Su aukštakulniais aš jau kaip su šlepetėmis jaučiuosi. Aš iš esmės esu avantiūristas – man įdomu viską išbandyti. Čia viskas apgalvota ir įdėta labai daug darbo“, – kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ komandai pasakos G. Ivanauskas.

 

Linksmą ir atvirą aktoriaus bei choreografo G. Ivanausko ir Lolitos prodiuserių bei stilisto interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!