Sausio 18-ąją LNK eteryje startuos naujas galingas projektas „Supermiestas“, kurio pagrindinė vedėja taps Inga Jankauskaitė, o jai talkins radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.

 

vlcsnap-2014-11-14-10h09m04s191_1680x945 (1)

Į kovą už supermiesto titulą LNK eteryje stos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Telšių ir Plungės komandos. Atskirą komandą sudarys į Lietuvą sugrįžę išeiviai arba kitataučiai, gyvenantys Lietuvoje, ji vadinis simbolišku „Intermiesto“ vardu.

 

Savo širdį padalijusi trims miestams – Kaunui, Vilniui ir Klaipėdai, -  Inga Jankauskaitė sako būsianti objektyvi vertintoja, nes vieno miesto favorito negali išskirti.

 

- Po „Lietuvos balso” maratono vėl ketini nerti į naują projektą, ar nereikia pailsėti?

   

- Neria dalyviai, o vedėjai dirba savo darbą. Poilsis man yra veiklos pakeitimas. Nereikia labai pavargti, nereikės labai ilsėtis. Visada laikausi viduriuko.

 

- Kaip Tau patinka miestų, kovojančių dėl supermiesto vardo, laidos idėja?

   

- Nesu prisilietusi prie tokio masiško projekto. Kaip visiems žmonėms, man patinka šventės – balionai, konfeti, laimingi veidai. Patinka masiškumas. Nors studija nėra didelė, bet visas įspūdis bus kaip stadione. Juokaujame: kaip šiame triukšme išgirsti ne tik kolegas, bet ir save? (juokiasi) Bet čia – techniniai klausimai. Man, kaip vedėjai, yra labai smagu, kai yra ką valdyti.

 

- Gimei Kaune, studijavai Vilniuje, dabar gyveni Klaipėdoje.  Kuris miestas yra Tavo?

   

- Iš tikrųjų šiuose miestuose gyvenau po gana solidų gyvenimo periodą. Kaunas man – vaikystės ir mokyklos metai, grupė „L+“, kurioje dainavau, grupės siela Linas Adomaitis. Vilnius – studijų ir televizijos miestas, kuris man asocijuojasi su darbu ir profesija. Klaipėda – mano šeima, ir taškas.

 

- Už kurį miestą Tu kovotum, kurio komandoje būtum?

 

- Neskirstau Lietuvos dalimis, mes ir taip maži – kaip vienas vienetas. Kasdienybėje nematau jokio skirtumo, koks miestas. Tave supa tie žmonės, kuriuos pats pasirenki. Todėl pasakyti, už ką sergu, negaliu ir nė kiek nekoketuoju. Ir tai didelis pliusas – būsiu visiškai nešališka.

 

- Būsi neapsisprendusi balsuotoja – kryžkelėje…  

 

- Bet ir ne už Kryžkalnį (kvatojasi).  Sirgsiu už autostrados komandą!

 

- Kauno kapitonė – Natalija Bunkė, Vilniaus – Jogaila Morkūnas, Klaipėdos – Giedrius Savickas, Plungės – Mantas Stonkus, Šiaulių – Andrius Butkus, Telšių – Deivydas Zvonkus, Radži – Panevėžio, Asta Pilypaitė – Alytaus, Irūna Puzaraitė – Marijampolės, Katažina Zvonkuvienė į kovą ves užsieniečius, gyvenančius Lietuvoje. Labai stipri miestų kapitonų komanda?

   

- Kaip suprantu „Supermiesto“ idėją, svarbu ne tik, kas šie žmonės yra šiandien, savo profesijoje, bet ir tai, kaip jie panaudos savo prodiuserinius gebėjimus. Kiek jie galės suburti, įkvėpti, motyvuoti, galų gale, priversti laikytis disciplinos. Bus labai smagu stebėti savo cecho kolegas.

 

- „Supermieste“ dirbsi su naujais partneriais, tau asistuos radistai Jonas ir Rolandas. Kaip vertini savo jaunuosius kolegas?

 

- Pozityviai! Buvau „Norim dar! – Su Radistais” filmavime. Man jie paliko savikritiškų, protingų ir adekvačių žmonių įspūdį, kas yra reta šiais laikais. Kadangi esame apsikeitę komplimentais, mane šildo mintis, kad meilė – abipusė.

 

- Kuris – Rolandas ar Jonas – Tau patinka labiau?

 

- Jie gi radistai, po vieną nevaikšto! Čia daugiskaitinis daiktavardis, kaip marškiniai arba žirklės. (juokiasi)