TV3 realybės šou „Grožio architektai“ dalyvaujantis dainininkas Aleksandras Ivanauskas-Fara jau džiaugiasi jam atlikta veido plastine operacija. Nors veidas dar iki galo nesugijo, o tikrieji rezultatai matysis vėliau, žinomas vyras jau rodosi viešumoje.

 

„Grožio architektų“ plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis Aleksandro veidą pajaunino ne vienais metais. Dainininkui pakelta kaktos oda ir antakiai, taip pat atlikta viršutinių ir apatinių vokų operacija – pašalinti vadinamieji nuovargio maišeliai po akimis. „Tai – populiariausios vyriškos veido operacijos. Nuo šiol Aleksandras atrodys kur kas žvalesnis“, – sako S. Vikšraitis.

 

„Tinimas dar neatslūgo iki galo, todėl jei kas paklausia, kas mano veidui, sakau, kad vakar švenčiau. O šiaip – džiaugiuosi pokyčiais, jau dabar matau, kad rezultatas viršijo lūkesčius“, – sako šypsodamasis dainininkas.

 

A. Ivanauskas šiuo metu įtemptai ruošiasi roko operai „Romeo ir Džiuljeta“, kurios premjera – jau gruodžio 10 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje. Fara vaidins Džiuljetos tėvą. Praėjus vos savaitei po operacijos jis jau dalyvavo repeticijose. Ir nors garsenybė dar turi nešioti skarelę ir tamsius akinius, jo pokyčiai nustebino kolegas, scenos žvaigždes, kurioms jis nebuvo prasitaręs apie pokyčius.

 

Karina Krysko-Skambinė, taip pat vaidinsianti roko operoje, neteko žado, išvydusi Farą: „Pamačiau jį „Romeo ir Džiuljetos“ repeticijoje ir netekau amo. Iškart matėsi, kad kažkas su juo įvyko, veidas tiesiog atjaunėjo, ir nežinia keleriais metais. Jis atrodo linksmesnis. Apskritai nustebau, kad Aleksandras ryžosi operacijai – ne kiekvienas vyras išdrįsta. Džiaugiuosi jo drąsa ir tuo, kad dabar scenoje grimo reikės mažiau. Aleksandrai, myliu tave dar labiau!“

 

Plastinė operacija – ne vienintelis Aleksandro žingsnis į jaunystę. Medicininiais lazeriais pasistengta padaryti, kad dainininkas neatrodytų kaip Kalėdų Senelis įraudusia nosimi: nuo veido srities pašalinti išsiplėtę kapiliarai – dažna vyrų problema. Fara leidžia ilgas valandas odontologo Dariaus Kunčiaus kėdėje – šalinamos sudėtingos odontologinės bėdos. Anksčiau beveik niekada nesišypsojęs, jau visai netrukus Fara galės drąsiai šypsotis.

 

Didžiuosius žinomo dainininko išvaizdos pokyčius ir scenos žvaigždžių, jo ilgamečių kolegų ir bičiulių reakcijas žiūrovai išvys jau šį sekmadienį realybės šou „Grožio architektai“ 17.25 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje.

 

„Grožio architektai“ – sekmadieniais 17.25 val. per TV3!