Įspūdinga LNK naujojo sezono premjera – „Kaukės” – prasideda jau šį sekmadienio vakarą. Įspūdingi muzikiniai pasirodymai, užvedančios dainos ir ryškūs, ekstravagantiški, garsių šalies menininkų net keletą mėnesių gaminti kostiumai kurstys milžinišką intrigą – kas gi ten dainuoja? To Lietuvoje kol kas nežino beveik niekas.

 

DSC_6631_800x532

Muzikiniame šou pasirodys 12 dalyvių. Kiekvienas jų įkūnys skirtingą personažą. Šį vakarą LNK žiūrovai išvys pirmąsias šešias kaukes – Monstrą, Liūtą, Lapę, Vorą, Šakotį ir Bananą. „Po kiekvienu kostiumu slepiasi pirmo ryškumo žvaigždės. Žmonės, kurie net neįsivaizduotum, kad gali taip imti ir uždainuoti iš po kaukės. Tarp jų – ir garsiausi atlikėjai, aktoriai, visuomenės veikėjai, garsūs sportininkai. Visi, be jokių išimčių, puikiai mums pažįstami žmonės. Prieš atsisėdant į komisiją galvojau, kad bus labai lengva. Vienas, du – ir visus išgliaudysiu. Kas jau nuo manęs sugebės pasislėpti? Juk pramogų pasaulyje beveik visus pažįstu. Tačiau, pasirodo, atspėti kas yra kas – labai sudėtinga”, – įspūdžiais apie darbą LNK šou „Kaukės” komisijoje dalijasi radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė.

 

Pasak Livijos, nors, atrodytų, visų garsenybių balsai yra gerai žinomi, tačiau nematant veidų, o kartais net ir kūno sudėjimo, pasimesti lengva. „Įsivaizduokite, kaukės taip gerai viską dengia, kad mes komisijoje kartais net nebeatskiriame – vyras prieš mus stovi ar moteris”, – apie patirtus iššūkius muzikiniame šou „Kaukės” pasakoja L.Gradauskienė.

 

LNK slapčiausio muzikinio projekto vedėjas, aktorius Giedrius Savickas sako, kad kol kas, deja, nors ir bandė, jokių kruopščiai saugomų „Kaukių” paslapčių sužinoti ir jam nepavyko.

„Pirmiausia, dalyvius visiškai nuo galvos iki kojų dengia įspūdingo grožio kostiumai. Ir nors „Kaukių” filmavimų metu ant scenos stoviu netoli jų, suprasti kas po kauke, patikėkit, neįmanoma. To nesimato per jokius plyšius. Neslėpsiu, genamas smalsumo tikrai bandžiau patikrinti”, – išduoda G. Savickas.

 

LNK „Kaukės” komisiją, kuri kiekvieną sekmadienio vakarą spręs, kam atėjo metas nusiimti kaukę, sudaro šeši nariai – Livija Gradauskienė, TV laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė, grupės „The Roop” narys  Vaidotas Valiukevičius, dizaineris Aleksandras Pogrebnojus bei broliai „LavTwins“ krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai. „Mes su broliu gavę prodiuserių pasiūlymą tapti komisijos nariais pasižiūrėjome, kaip „Kaukės” atrodė užsienyje. Šis formatas yra beprotiškai populiarus visame pasaulyje. Prisipažinsiu, kad laida mus su broliu taip užkabino, kad porą dienų nuo televizoriaus sunkiai galėjom atsitraukti. Gerai, kad ne sezonas, į treniruotes nereikėjo, tad turėjome tam laiko. Peržiūrėję nusprendėm, kad nėra klausimų, būtinai turim čia sudalyvauti. Nerealus projektas. Be to, jūs dar pamatysite, apie kiekvieną kaukę yra parengtas ir siužetas. Ten tokios painios mįslės! Atrodo, jau lyg ir žinai, kas po kauke, o po siužeto – ir vėl ne,” – apie tai kaip nusprendė tapti LNK „Kaukės” komisijos nariu pasakojo Kšištofas Lavrinovičius.

 

„Aš tikėjausi, kad galbūt išvysiu dalyvius kur nors užkulisiuose. Bet patikėkit, čia taikomos valstybinės saugumo priemonės. Kai kaukės atvežamos, mus visus apsauga išveja. Juos, pasislėpusius po veidą dengiančiais gobtuvai veda į atskirus kambarius, į kuriuos įeiti negali niekas. Dalyvius matome tik ant scenos, ir tik su kaukėmis. Milžiniška intriga. Įdomu, ar bus dalyvių tarpe gerų mano draugų ar kolegų? ”, – garsiai mąstė LNK „Kaukių” komisijos narys, atlikėjas, grupės „The Roop” lyderis Vaidotas Valiukevičius. Vyras džiaugiasi prisijungęs prie „Kaukių” komisijos narių, nes, pasak jo, tai vienintelis muzikinis projektas, kuriame tikrai nereikia nieko kritikuoti, reikia tik spėlioti.

 

Kaip šį vakarą spėlioti sekėsi komisijai? Ar po kauke slepiasi vieno iš brolių LavTwins Lavrinovičių žmona? Kur ir kodėl „Kaukėse” Livija pamatė Leonardą Pobedonoscevą? Ir, žinoma, kas per įžymybė slepiasi po kauke?

 

Visi atsakymai į labiausiai intriguojančius šio sezono klausimus – jau šį vakarą, 19.30, tik per LNK.