Pirmąją Šv. Kalėdų dieną, 19 val. žiūrimiausios sezono televizijos LNK žiūrovai išvys išskirtinio vaizdo reginį, kuriam vien dekoracijos buvo kuriamos du mėnesius. Kauno sporto halė LNK koncerte „Kai žvaigždės sapnuoja Kalėdas „Išsipildžiusi svajonė“ virto dangaus žvaigždžių pasakų rūmais, kuriuose pildosi vaikystės svajonės.

 

Vien rūmai halėje buvo statomi 3 ištisas paras. Penki pilies bokštai iškilo net 9 metrus, rūmams ir jų prieigoms statyti buvo sunaudota 100 kubinių metrų medienos.

 

Tiesiai iš Lietuvos girių į sceną atkeliavo 78 žaliaskarės eglutės, kurios po renginio pasklido po kauniečių namus.

 

Rūmų kiemui iškloti prireikė net 800 kvadratinių metrų kiliminės dangos, kuri buvo specialiai vežama iš Belgijos, nes Lietuvoje niekas negalėjo pasiūlyti tokių kiekių. Sunaudota 200 kvadratinių metrų žalio kilimo: pagal renginio scenarijų, nors rūmuose karaliavo žiema, bet buvo šilta ir žaliavo žolė, čiulbėjo paukščiai.

 

Labirintą prie rūmų sukonstruoti reikėjo 160 kvadratinių metrų scenos konstrukcijų. Raganų namelis buvo pastatytas iš tikro medžio, o pro kaminą ėjo dūmai.

 

Atlikėjams papuošti buvo pasiūti daugiau nei 200 kostiumų. Vien žabo buvo sukurta arti 90 vienetų.

 

Iš viso renginyje dalyvavo per 130 atlikėjų – 30 scenos žvaigždžių ir per 100 vaikų.

 

Renginio scenarijų su daug eilėraščių viena iš jo vedėjų Irūna Puzaraitė mokėsi visą naktį.

 

Merūnas į koncertą iš Vilniaus važiavo 140 km/val. greičiu, nes tądien turėjo ir šokti LNK šokių konkurse „Kviečiu šokti“ Vilniuje.

 

Penki atlikėjai nespėjo atvykti į generalinę koncerto repeticiją dėl siautusios pūgos.

 

Visos žvaigždės renginyje dalyvavo nemokamai, tai buvo jų kalėdinė dovana  visiems Lietuvos vaikams.

 

Į renginį Kauno sporto halėje buvo išpirkti visi bilietai.

 

Žiūrovai ne tik mėgausis puikiais sceniniais kostiumais, bet ir jausis patys patekę į tikrą pasakų rūmų puotą, kurioje netruks princesių ir tolimų šalių princų, pasakiškos magijos ir raganiškų kerų, fėjų ir burtininkų. Atlikėjai visi kartu žadins pasaką, kurs didžiausią rūmų orkestrą, kūrens raganoms pirtį, pūs stebuklingas dulkes ir mėgausis kiekvieno mūsų pažadintais vaikystės prisiminimais.

 

„Kai žvaigždės sapnuoja Kalėdas, iš amžino miego prabunda pasaka. Nuostabus Kalėdų stebuklo laukimas, spindintis nuo fėjų, apraizgytas raganiškais kerais, apšerkšnijusiais gėrio ir blogio labirintais, dvelkiantis Kalėdų nakties burtais ir paslaptimis“, – toks bus mūsų jaudinantis pirmosios Kalėdų dienos koncertas per LNK“, – pasakoja Rasa Micahienė.