Visame pasaulyje garsus mados istorikas, lektorius, televizijos laidų  vedėjas Aleksandras Vasiljevas – itin užimtas žmogus, kuris nuolatos yra kelyje. Dar prieš koronaviruso karantiną Vilniuje apsilankęs vyras labai pasistengė rasti laisvą valandą ir su malonumu atvyko į populiariosios LNK laidos „KK2 penktadienis“ studiją, kurioje jo laukė talento gerbėjos, nešinos glėbiais gėlių ir prabangiomis dovanomis.

 

Still0319_00000Still0319_00000

Still0319_00000

Still0319_00000

Still0319_00000

 

Dainininkė Liveta Kazlauskienė neslėpė – ji mados istoriką tiesiog įsimylėjusi ir apie tai žino net jos vyras Petras. Tad nieko nuostabaus, kad į jaudinantį susitikimą Liveta atvyko su įspūdingomis dovanomis. Nuo visos Kazlauskų šeimos A.Vasiljevui ji padovanojo ypatingą ordiną, kuris mados istoriką labai sujaudino. „Ordinais esu apdovanotas daugybėje šalių, bet Lietuvoje gauti ordino dar neteko. Su malonumu ir pasididžiavimu jį nešiosiu“, – džiaugėsi Vasiljevas. Ne mažiau jį pamalonino ir dar viena Livetos dovana – trys įspūdingi sceniniai apdarai, kuriuos žinoma dainininkė skyrė A.Vasiljevo mados muziejui.

 

Still0319_00003

 

Papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė specialiai A.Vasiljevui sukūrė kukliai atrodantį, tačiau prabangų papuošalą. O poetė Dalia Teišerskytė pažadėjo padovanoti savo apdarų.

 

Still0319_00004

 

Visgi ypatingos dovanos – tik vienas iš nedaugelio „KK2 Penktadienio“ siurprizų.  Šį vakarą 19.30 per LNK – daug diskusijų apie tai, kad apranga keičia gyvenimus, atveria naujas galimybes ir karjeros kelius. Mados istorikas nustebins pareikšdamas, kad dėvėtų rūbų parduotuvės Lietuvoje – kone geriausios pasaulyje ir jis yra nuolatinis jų klientas. „Be jokios gėdos ten einu ir perku. Kai dirbau Seime net kolegėms tempdavau maišus švarkų ir palaidinukių“, – įžymybei pritars ir poetė Dalia Teišerskytė.

 

„Pirkimo terapija yra nuostabus dalykas. Nesvarbu ar perkate firminėje „Dior“ ar „Humanoje“. Jei turite 3 eurus ir esate nelaimingas, apsipirkite, tikrai palengvės“, – sako A.Vasiljevas, filmavimo metu išgyręs puikų skonį turinčias Lietuvos moterius, o susitikimo pabaigoje pareiškęs, kad „KK2 – ne šiaip laida. Tai – nuostabus jo gyvenimo patyrimas ir lyg nuostabiausia papūgos giesmė“.

 

Išskirtinis svečias ir jo įžvalgos – jau šį penktadienio vakarą 19.30 tik per LNK