„Tai bus šešioliktasis mano gimtadienis“, – „Lietuvos ryto“ televizijos muzikiniame šou „Muzikinis gimtadienis“ koketavo dainininkė Liveta Kazlauskienė. „O man sueis šešiais metais daugiau“, – žmonai pritarė vyras, dainininkas Petras Kazlauskas. Dainuojanti šeima savo gimtadienius kartu švenčia nuo tada, kai susipažino – Liveta gimusi rugsėjo 20–ąją, o Petras – 21–ąją dieną.  Liveta savo gimtadienį švęs su visa Lietuva – premjerinėje „Muzikinio gimtadienio“ laidoje, jau šį penktadienio vakarą, 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ TV.

 

LR_TV_MG_Kazlauskai Muzikiniame gimtadienyje

   

Ir Liveta, ir Petras neskaičiuoja savo metų. „Mums yra tiek, kiek atrodo jums, – šypsosi Liveta ir su nostalgija balse prisimena gražią pažinties istoriją. – Pamačiau Petrą vestuvėse, jis atvyko groti, o aš pavadavau draugę – nešiau patiekalus į stalą. Klausiau, kaip dainuoja ir neatsispyriau  jo balsui, jo kerams. Aš jį berninau savo tinklinėmis pėdkelnėmis, o jis mane – savo balsu“.

 

LR_TV_MG_Liveta Kazlauskiene su Arturu Orlausku

 

Nuo tų vestuvių – jie kartu. Kartu ir dainuoja, ir gimtadienius švenčia. Nors Petras temperamento turi daugiau, greičiau užsidega, Liveta jį nuramina. „Visada su juo sutinku, vyras juk – šeimos galva“, – sako ir, pamerkusi akį, priduria, kad be kaklo toji galva nežinotų, į kurią pusę suktis.

 

LR_TV_MG_Muzikinio gimtadienio vedejai

 

O toji Petro galva per „Muzikinio gimtadienio“ filmavimą vis sukosi į grupės „4Roses“ merginų pusę. Merginos į muzikinio ringo dvikovą stojo su legendinės grupės „Rondo“ vyrais. Senos, žinomos ir pamėgtos dainos prieš neišmatuojamą seksualumą.

 

„Aš tai, jūsų vietoje, – studijoje į Livetą kreipėsi „Muzikinio gimtadienio“ komisijos narė Livija Gradauskienė, – „4Roses“ grupės merginų nieku gyvu prie Petro neprileisčiau. Pernelyg pavojinga!“

 

„Jei ilgai laikysi vyrą už trumpo pavadžio, tai jis susirgs“, – gyvenimo išmintimi netruko pasidalinti Liveta, o Petras tuo metu čia pat studijoje, kūrė jaunosioms dainininkėms eiles: „Likau sužavėtas – šviesiom akim Diletos“.

 

Kokio saldumo medų Meksikoje kopinėjo Dileta Meškaitė–Kisielienė? Kam komisijos narys Marijus Berenis namuose repetavo rimtą veidą? Kodėl Petras Kazlauskas filmavimo vakarą namuose liko be lašinukų su svogūnais?  Ir kas geriau – meškiukai ant sofos ar seksas paplūdimyje?

 

Senos, mielos dainos, šokiai ir žaidimai, siurprizai ir gimtadienio tortas, juokas iki ašarų, – to neįmanoma praleisti! Pirmasis „Muzikinis gimtadienis“ – jau šį penktadienio vakarą, 20.30 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.