Įtraukiantys, stebinantys ir džiuginantys – „Lietuvos talentai“ kiekvieną laidą žiūrovams sukelia jūrą emocijų. Jau šį vakarą grandiozinis TV3 projektas pakvies prie televizoriaus ekranų. Žiūrovų lauks dešimt pirmąsias atrankas įveikusių dalyvių pasirodymų.

 

_MG_9252 (Small)

 

Vieni iš šio sekmadienio ryškiausių dalyvių – duetas „Undecember“. Duete – 26-erių Viktoras Kulakovas ir  17-kos Karina Borucha. Abu jaunuolius sujungė meilė muzikai ir noras pasidalinti savo talentu su klausytojais. „Tikimės, kad pusfinalyje žiūrovai už mus balsuos ir mes pateksime į projekto superfinalą“, – sako V. Kulakovas.

 

_MG_9270 (Small)

 

Pirmasis dueto pasirodymas atrankų metu sulaukė ne tik pagyrų, bet ir kritikos. Labiausiai kliuvo Viktoro partnerei. Teisėjai tikino, kad dueto nereikia – užtektų tik Viktoro pasirodymo. „Jei man pasakytų, kad reikia atsisveikinti su scenos partnere ir toliau projekte dalyvauti vienam, aš nesutikčiau. Dalyvauti „Lietuvos talentuose“ be Karinos aš nenoriu. Jei mes kartu atėjome, kartu ir išeisime“, – sako projekto dalyvis.

 

Daugeliui TV3 projekto žiūrovų įdomu, ar Karina ir Viktoras yra pora. Deja, ištroškusius romantikos, teks nuvilti. Klaipėdiečiai tik scenos partneriai, o gyvenime – tiesiog geri bičiuliai: „Žinau, jog kartais kartu dainuojantys tampa pora. Tačiau ne mūsų atveju. Muzika neturi rėmų, į kuriuos reikėtų įterpti mūsų santykius.“

 

Dainuoti Viktoras mokėsi muzikos mokykloje, moka grojanti fortepijonu, dainavo chore. Tiesa, vaikinas pasirinko su muzika visai nesusijusią profesiją. „Daugiausiai mane išmokė meilė muzikai ir noras dainuoti. Mano profesija su muzika neturi nieko bendro. Rinkausi tą kelią, kuris garantavo pajamas. Esu baigęs jūreivystės mokyklą, aš esu jūrininkas, taisau laivus. Kol kas stengiuosi derinti muziką ir darbą. Jei gyvenime atsirastų galimybė tik dainuoti, su džiaugsmu ją priimčiau“, – neslepia vaikinas.

 

Didysis TV3 projektas „Lietuvos talentai“ jau šį vakarą 19.30 val. per TV3. Žiūrovams pasirodys ne tik „Undecember“, bet ir Arnas Radžiūnas, „Demo Kids“, „Gamers drum show“ su vadovu Roku Liupševičiumi priešaky, Vytautė Gaižauskaitė, Edgaras Simarevas, „Ledo ir Ugnies šou“, Anton Lavrentjev, „Ritmas Kitaip“, šokio studija „Aušrinė“. Daugiausiai žiūrovų balsų pelnęs projekto dalyvis iš karto pateks į superfinalą, kiti du stos prieš teisėjus. Profesionalai nuspręs, kuris iš dviejų yra vertesnis keliauti toliau.

 

„Lietuvos talentai“ kiekvieną sekmadienį 19.30 val. per TV3!