Naujienos apie Lietuvos universitetų gyvenimą iš studentų ir dėstytojų lūpų, aktualūs reportažai, apklausos, pokalbiai su akademinės visuomenės atstovais, kultūros ir sporto naujienos – viskas, kas aktualu kiekvienam studentui, TV6 kanalo žiūrovų laukia šeštadieniais 9.30 val. laidoje „Universitetai.tv“.TV6_Universitetai_tv_LSU_studentai_5

 

Lietuvos sporto universiteto studentai sako kiekvieną šeštadienį žiūrintys mėgstamą laidą ir mielai rekomenduojantys kitiems. Originalūs būsimieji kūno kultūros mokytojai bei turizmo ir sporto vadybininkai surengė akciją, skirtą laidai „Universitetai.tv“, ir sukūrė gyvą TV6 kanalo ženklą.

 

Studentai pristato trumpą filmuką su sporto aikštyne įamžintomis akcijos akimirkomis. Kaip tik šiame aikštyne ne vieną valandą praleidžia geriausi Universiteto sportininkai. Filmuką galima pamatyti internete: http://goo.gl/EMHmau.

 

Lietuvos sporto universiteto, kartu su Vytauto Didžiojo ir Kauno technologijos universitetais, Kauno kolegija ir kitomis aukštosiomis mokyklomis, rengiama laida „Universitetai.tv“– sudomina vis daugiau žiūrovų. Tai – vienintelis projektas šalies televizijose, skirtas aukštųjų mokyklų bendruomenėms.

 

Laidos kūrėjai pasakoja apie aukštųjų mokyklų studijas ir mokslo pasiekimus, tarptautinius iššūkius, studentišką gyvenimą bei kasdienybę. Kiekvieną šeštadienį 9.30 val. TV6 žiūrovų laukia išskirtinis interviu su mokslininku ar sėkmės lydimu absolventu, įdomus reportažas iš tyrimų laboratorijų, pasakojimai apie išskirtines studijų programas, ką pasirinkti, kad ne tik rastum darbą, bet ir sėkmingai sukurtum verslą.