26-erių dainininkė Alice Way šiuo metu gyvena maloniais gyvenimo pokyčiais. Lietuviškąja Lana Del Ray praminta atlikėja, praėjusiais metais bandžiusi užkariauti „Eurovizijos“ sceną, šį rudenį savo gerbėjams pristato naujai įrašytą konkurso atrankoje skambėjusį kūrinį ir pasiryžo nerti į pačiai sau kiek netikėtą avantiūrą – tapo kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ aktore.

 

TV3_MMG_Alice Way

 

Tiesa, Alice Way slapyvardžiu prisistatanti Vaida Kalkauskaitė prisipažįsta, kad tai jau ne pirmas kartas, kuomet ji žengia į filmavimo aikštelę. Jauna mergina anksčiau filmavosi keliuose lietuviškuose serialuose ir viename prancūzų filme. Tačiau tai buvo seniai ir epizodiniai vaidmenys. Dabar po šešerių metų pertraukos atlikėja vėl ėmėsi aktorystės ir gerbėjų pamiltame seriale įkūnija barmenę Muziką.

 

TV3_MMG_Alice Way_2

 

„Jos vardas labai siejasi su mano asmenybe. Ji ką tik grįžusi iš Floridos ir ieško sau vietos Lietuvoje. Įsidarbina Robertėlio (redakt. past.: aktorius Nerijus Gadliauskas) bare. Ji labai laisva, ryški, didelė žaidėja, kuri geba prisitaikyti. Ji tokia – ryškus fejerverkas“, – šypsodamasi apie vaidmenį „Moterys meluoja geriau“ pasakojo Alice Way.

 

TV3_MMG_Alice Way_3

 

Mergina prisipažįsta, kad tarp jos ir kuriamo personažo galima rasti nemažai bendrų bruožų: „Aš gal ne taip „ant visko pasirašau“, bet tarp mūsų yra daug bendro. Man atrodo, kad labai svarbu žmoguje ta ugnelė ir gebėjimas peržengti per save, savo ribas. Aš mėgstu sąmoningai peržengti ribas. Tas drąsumas ir noras paragauti gyvenimo su visomis jo spalvomis – mus tai sieja.“

 

TV3_MMG_Alice Way_4

 

Su tokiais garsiais aktoriais, kaip Džiugas Siaurusaitis, Marius Jampolskis, Inga Norkutė-Žvinienė, Ramūnas Rudokas, Nerijus Gadliauskas ir kitais, vaidinanti dainininkė tikina, kad profesionalų komandą ją priėmė itin šiltai.

 

TV3_MMG_Alice Way_5

 

„Jie labai geranoriški, draugiški. Labai noriai padeda, moko ir dalinasi savo žiniomis. Man tai į naudą, nes aš jau kurį laiką nebuvau vaidinusi. Iš pradžių jaučiausi taip, lyg be apšilimo bėgčiau tiesiai į Olimpiadą. Bet dabar viskas sekasi puikiai. Darbas su patyrusiais aktoriais yra labai gerai, nes jauti tvirtą partnerį, lengviau įsijauti į vaidmenį“, – pasakojo Alice Way.

 

Paklausta, ar aktorystė neužims dainavimo vietos, mergina tikina, neketinanti pamiršti dainavimo, tačiau neslepia, kad ateityje norėtų daugiau vaidinti. „Viskas suderinama, jei tikrai nori. Nors tai skamba kaip klišė, tačiau tai tiesa. Kūrybinės jėgos nuo veiklos gausos tik didėja. Norėčiau ateityje vaidinti tiek serialuose, tiek kitur. Tikiuosi, kad šį interviu perskaitys prodiuseriai ir pakvies“, – juokėsi Alice Way.

 

Dainininkė prisipažįsta, kad šiuo metu jai veiklos tikrai nestinga, tačiau tarp darbų filmavimo aikštelėje, ji randa laiko ir įrašų studijai. Atlikėja džiaugiasi galinti pagaliau savo gerbėjams pristatyti kartu su žinomu šalies muzikos prodiuseriu Leonu Somovu įrašytą dainos „Hero“, kuri nuskambėjo praėjusiais metais „Eurovizijos“ konkurse, studijinę versiją.

 

„Nors daina pirmą kartą buvo atlikta pernai, tačiau „Eurovizijos“ konkurso įkarštis nebuvo tinkamas laikas pasidalinti studijine versija, tuo metu tai būtų buvęs tik reklaminis triukelis ir dainos žinutė nublanktų. Dabar, turint omenyje viską, kas vyksta pasaulyje, yra pats geriausias laikas „Hero“ išvysti dienos šviesą“, – šypsodamasi pasakojo mergina. Studijinę dainos „Hero“ versiją išgirsite čia:

 

 

Devintą sezoną skaičiuojantis „Moterys meluoja geriau“ pateikia malonių staigmenų: intriguojantis siužetas, kvatoti priversiantys herojų nuotykiai, o svarbiausia – scenarijaus vingiai į televizijos ekranus sugrąžino žiūrovų pamėgtus personažus. Naujasis sezonas pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Prie serialo vairo stojo net du itin talentingi režisieriai – Mykolas Vildžiūnas ir Andrius Žiūrauskas, o prie „Moterys meluoja geriau“ aktorių komandos prisijungė Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Justina Žiogaitė, Dainius Kazlauskas, Brigita Arsobaitė, Kristina Andrejauskaitė, Nerijus Gadliauskas ir kiti.

 

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. TV3!