Šiauliuose gyvenanti verslininkė Ugnė Usevičiūtė  Lietuvą stebina vis naujais rekordais.  Visai neseniai ji įveikė daugiau nei 600 kilometrų pėsčiomis ir nuėjo visą piligriminį žygį „Camino Lituano“. Maža to, po savaitės Ugnė jau rengėsi naujam iššūkiui: iš Radviliškio į filmavimą Vilniuje, LNK studijoje,  ji, kartu su savo drauge Skaidra Dišle, atėjo pėsčiomis. Tai truko penkias dienas.

 

Ugne_KK2_penktadienis

 

„Pamačius pėsčiomis keliaujantį žmogų reakcijų būna įvairių. Viena iš populiariausių: ko čia vaikštot, eikit dirbti. Bet iš tiesų, galima sakyti, aš jau ir dirbu ėjike. Per mėnesį iš 30 dienų 22 dienas intensyviai ėjau“, – šį vakarą 19.30 val. LNK „KK2 penktadienyje“ pasakos Ugnė.

 

Dabartinis verslininkės gyvenimas kardinaliai skiriasi nuo to, koks jis buvo anksčiau. 120 parduotuvių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje valdžiusi moteris buvo visa galva panėrusi į verslą ir svėrė daugiau nei 200 kilogramų. Dabar Ugnė 140 kilogramų lengvesnė,  o pomėgiai visai kiti, nei buvo anksčiau. Ugnė  smarkiai sumažino savo verslo apsukas ir Vilniuje įstojo mokytis dietetikos. Taigi, jos žygis į Vilnių pėsčiomis – tarsi naujo etapo simbolis.

 

Ugne2_kk2_penktadienis

 

Požiūrį į verslą kardinaliai teko keisti ir populiariam kelionių organizatoriui Rimvydui Širvinskui-Makaliui, kurio veikla dėl pandemijos praktiškai sustojo. Kaip Makalius išbrido iš gilios krizės, kaip gelbėjo savo klientus bei darbuotojus ir kokias pamokas išmoko?

 

Netikėtus iššūkius kaip tik dabar tenka įveikti ir Viliui bei Violetai Tarasovams. Birželio mėnesį itin sudėtingą  kojos traumą patyręs Vilius keletą savaičių buvo praktiškai neįgalus. O sveikimas – iki šiol nepasibaigęs. Taigi, visa buitis – ant Violetos pečių.  Apie sudėtingą operaciją, įtampą dėl COVID-19, ir skausmingą sveikimo procesą atlikėjai pasakos „KK2 penktadienyje“.

 

Visi laidos svečiai bus pakviesti į netikėtą eksperimentą. Studijoje vyks virvių sukimo iššūkis. Jei naujo sporto norite išmokti ir jūs, pasiruoškite storesnę virvę ir jau šį vakarą 19.30 val. būkite su LNK.