Praėjusią savaitę atšventęs mediumą, populiariausias TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ ir toliau džiugina savo žiūrovus. Sekmadienio vakarą išlikimo kovos transliacija pritraukė ne tik gerbėjus namuose, bet ir smalsius pajūrio poilsiautojus, kurių žvilgsniai transliacijai dar neprasidėjus krypo į ypatingai pasipuošusią projekto vedėją Vaidą Skaisgirę.

 

Vaida Skaisgirė (Small)

 

Kaskart savo išvaizda stebinanti „2 Barai“ vedėja V. Skaisgirė šiam vakarui pasipuošė grakščias kojas atidengiančia rausva dizainerės Agnės Kuzmickaitės suknele. Suknelę puošė drabužių kūrėjos simboliu jau tapę drugeliai.

 

Vaida Skaisgirė_1 (Small)

 

Praėjusį sekmadienį V. Skaisgirė taip pat buvo pasirinkusi A. Kuzmickaitės kurtą drabužį – juodą plunksnomis puoštą suknelę, su kuria atrodė tarsi juodoji gulbė.

 

Vaida Skaisgirė_2 (Small)

 

Šiam sekmadieniui prie ypatingos suknelės V. Skaisgirė priderino minimalistinius auskarus ir aukštakulnius batelius. Tiesa, vedėjos įvaizdžiu rūpinosi ne tik A. Kuzmickaitė – visus derinius tiesioginėms „2 Barai“ transliacijoms ruošia kūrybinis duetas „ŠaŠa“ – Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė.

 

Vaida Skaisgirė_3 (Small)

 

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, tiesioginėje „2 Barai“ transliacijoje žiūrovai išvys inirtingą išlikimo kovą. Primąją karštąją kėdę šiandien užėmė savo komandos minusus šią savaitę surinkusi Lina, o kas užims antrąją kėdę paaiškės tik laidos metu.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba dešimt bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos Karolis Bakūnas