Geidžiamiausia muzikos mokykla tituluojamas muzikinis TV3 projektas „X Faktorius“, baigęs atrankas kūrybinėje stovykloje Druskininkuose, dalyviams pateikė įvairiausių kūrybinių užduočių. Liekant vis mažiau dalyvių, muzikinio projekto teisėjai – Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas ir Vytautas Šapranauskas – eina į vis karštesnius ginčus dėl dalyvių tolesnio kelio „X Faktoriuje“. Kaip prieiti prie bendros išvados?

 

„Aš vis dėlto teikiu pirmenybę balsui“, – savo tvirtą nuomonę dėl „X Faktoriaus“ nugalėtojo gebėjimų turi projekto teisėjas S. Prūsaitis. Elektroninės muzikos dievaitis teigia, jog, nors „X Faktorius“ – ne vien balso konkursas, kaip tik balsas yra pagrindinis įrankis siekiant šlovės muzikinėje karjeroje.

 

„Jei dalyviui yra duotas balsas, tai aš atiduosiu visas jėgas ginčui su teisėjais, kad tas dalyvis liktų projekte“, – tikina S. Prūsaitis. Teisėjas teigia nesantis priekabus dalyvių muzikiniam stiliui ir net sceniniam įvaizdžiui. Jo teigimu, viską galima pakoreguoti. „Mažai kam yra duoti fantastiški vokaliniai duomenys. Jei tu tą turi, tai sceninis stilius, judesys – visa tai pataisoma, pakoreguojama, išmokstama“, – dalyvių išvaizdai priekaištus ne kartą reiškęs nustebina Saulius.

 

Pagirų nežarstantis novatoriškasis projekto teisėjas nenustebina pareikšdamas: „Man labai daug kas nepatinka.“ Tačiau S. Prūsaitis kartu su šalia esančiais teisėjais puikiai suvokia savo vaidmenį ir yra pasiruošęs jį atlikti iki galo. „Tam mes keturi ir esame, kad įžvelgtume tikrą talentą ir nukreiptume į reikiamą žanrą, pakoreguotume muzikinį stilių. Tačiau vokaliniai sugebėjimai ir vidinė energija – privaloma“, – pagrindinius kriterijus atrenkant į trečiąjį etapą – susitikimą su „X Faktoriaus“ teisėjais – išskiria Saulius.

 

Šį sekmadienį jau paaiškės dvidešimtukas, kuriam ir bus lemta apsilankyti teisėjų namuose. Po šio etapo liks tik 12 dalyvių toliau tarpusavyje kautis tiesioginės transliacijos metu, renkant TV3 televizijos žiūrovų simpatijas. Kam pasiseks labiausiai?

 

Visas „X Faktoriaus“ transliacijas sau patogiu metu galite žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“ adresu: http://www.tv3play.lt/program/xfaktorius.

 

„X Faktoriaus“ gerbėjai Lietuvoje jungiasi socialinio tinklo „Facebook“ profilyje: https://www.facebook.com/xfaktorius.

 

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. tik per TV3!