Šįvakar – naujojo TV3 rudens sezono pirmosios premjeros. 19.30 val. laukia kriminalinis serialas „Bruto ir Neto“, 20.00 val. – nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“ premjera, o 21.00 val. jau aštuntą sezoną iš eilės sveikinsis kultinio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai.

 

TV3_MMG_Egle_Jackaite_Inga_Norkute_Zviniene

 

Pirmadieniais-ketvirtadieniais serialas stebins ne tik atsinaujinusiu siužetu, bet ir naujų aktorių gausa. Viena iš jų – talentinga ir žavinga Eglė Jackaitė, atliekanti advokatės Deimantės vaidmenį. Sakoma, kad obuolys nuo obels netoli rieda – mamos pėdomis seka ir jos vyresnysis sūnus, dvidešimtmetis Jokūbas. Žavus jaunuolis taip pat pasirodys naujame „Moterys meluoja geriau“ sezone.

 

Jis atliks bandito, maniako Švarco vaidmenį. „Vaidmuo nėra didelis, – pasakoja Jokūbas. – Švarcas nuolatos visus puldinėja, o tuo pačiu yra ir visų puolamas. Jis siauros pasaulėžiūros, klastingas asmuo, mėgstantis regzti įvairias intrigas“.

 

Blogiečio vaidmenį gavęs vaikinas džiaugiasi nauja patirtimi ir sako, kad save išmėginti ir atrasti naujų spalvų gyvenime – visada labai smagu. „Neigiamų personažų savybės būna neįprastos, atgrasios arba nepriimtinos visuomenei. O tai kas nepriimtina – intriguoja“, – apie savo atliekamą personažą pasakoja Jokūbas.

 

TV3_MMG_Egles_Jackaites_sunus_Jokubas

 

Jis neslepia, kad pats paauglystėje pats nebuvo „auksinis“: „Buvau gana maištingas, paaugliškas laisvės troškulys dažniausiai nugalėdavo. Ir jis niekur nedingo!“

 

Prieš dvejus metus mokyklą baigęs Jokūbas į ateitį žiūri filosofiškai: „Tie metai po mokyklos baigimo man leido suprasti, kad tokio dalyko kaip savęs ieškojimas nėra. Yra tik pasirinkimai, kurie nulemia kelio kryptis. Labai tolimos ateities planuoti nenoriu, bet turiu ko siekti – norėčiau studijuoti režisūrą. Mano manymu, geras režisierius turi būti ir geras aktorius, tad aktorystei visuomet liks vietos“.

 

E. Jackaitė džiaugiasi sūnaus pasirodymu seriale. „Jokūbas daro tai iš visos širdies. Jis dirba atsakingai ir yra labai organiškas, – sako populiari aktorė. – Sūnus nuo vaikystės užsidegęs žiūrėdavo filmus. Gal aš kalbu labai subjektyviai, tačiau juo tikiu. Kamera Jokūbą turėtų mylėti“.

 

TV3_MMG_Egles_Jackaites_sunus_Jokubas_2

 

E. Jackaitė įsitikinusi, kad darbas seriale sūnui yra puiki patirtis ir praktika. „Žinau, kad Jokūbas savo gyvenimą sieja su menu. Kinas, televizija jam puikiai tinka ir aš linkiu didžiausios sėkmės“, – sako aktorė.

 

Jokūbas jau nuo mažens vaidino mokykloje, vesdavo įvairius renginius. „Po mokyklos baigimo studijavau aktorinį meistriškumą Klaipėdoje, tačiau nusprendžiau pasukti kitu keliu. Esu užaugęs teatro aplinkoje, būdamas dar visai mažas stebėdavau tėvų spektaklius su didžiuliu susidomėjimu“, – pasakoja televizijoje debiutuojantis Jokūbas.

 

TV3 televizijos serialo „Moterys meluoja geriau“ aštuntasis sezonas – jau nuo šio vakaro pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val.