Įžengusi į naują sezoną „Lietuvos ryto“ televizija savo žiūrovus džiugina ne tik dar nematytų serialų, filmų bei laidų pliūpsniu, bet ir galinga kasdiene naujienų doze. Atsilikti nuo pulso kasdien neleidžiantis išsamusis „Reporteris“, nuo šiol žiūrovu pageidavimu penktadieniais 18.00 val. pasipildys nauja rubrika – „Klausk reporterio“.

 

LR_TV_Klausk reporterio (1)

 

„Mūsų žinių komanda praktiškai kiekvieną dieną sulaukia begalės skambučių – žmonės stebisi, piktinasi, džiaugiasi, klausia apie tai, kas vyksta Lietuvoje ir kodėl viskas vyksta vienaip ar  kitaip. Kad ir kaip stengdavomės, ne visi žmonių pastebėjimai virsdavo reportažais, todėl naujame TV sezone nusprendėmė sukurti atskirą rubriką, kuri padės atsakyti į visus žiūrovams rūpimus klausimus“, – apie sprendimą sukurti naują rubriką „Klausk reporterio“ pasakoja „Lietuvos ryto“ TV Žinių tarnybos vadovas Edgaras Kiškis.

 

Nauja rubrika suteiks galimybę televizijos žiūrovams užduoti pačius įvairiausius jiems rūpimus ir aktualius klausimus: nuo mokesčių ir politikos iki sodininkystės ir derliaus prognozių. Pasak Žinių tarnybos vadovo E. Kiškio, į kiekvieną klausimą atsakys tos srities specialistai ir ekspertai: ministrai, sinoptikai, gydytojai, policininkai ir kt.

 

LR_TV_Klausk reporterio

 

Žmogus, norintis užduoti klausimą, jį kartu su savo vardu turi siųsti adresu: klauskreporterio@lrytas.lt, tuomet žinių komanda susisieks su žmogumi ir atvyks pas jį, tam, kad klausimas būtų užduotas tiesiai į kameras. „Jeigu savo mieste ar miestelyje pamatysite mūsų žinių komandą, nedvejokite – sustabdykite ir užduokite jums rūpimą klausimą“, – sako E. Kiškis.

 

Jau šį penktadienį startuojanti nauja rubrika pateiks atsakymus  į žmonių užduotus klausimus iš įvairiausių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Marijampolės. „Visi klausimai bus skirtingi: vieni apie pensijas, kiti apie grybų derlių, treti – ateinančio rudens orus. Džiugu, kad turėsime ne tik klausimus, bet ir padėka mūsų šalies gydytojams“, – pasakojo „Lietuvos ryto“ TV Žinių tarnybos vadovas. Nauja rubrika „Klausk reporterio“ – nuo šiol kiekvieną penktadienį 18.00 val. per „Lietuvos ryto“ TV.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.