Beržė projekte abejingų palikti nežada. „Lietuvos balso“ aklosiose perklausose jos norėjo absoliučiai visi, tačiau pati Marija pasirinko Džordanos Butkutės komandą. Jau šį sekmadienį nokautuose M. Beržė į kovą stos su dviem scenos karalienės komandos vaikinais ir mėgins įrodyti, jog gerai skambėti gali priversti net pačią nemėgstamiausią savo dainą.

 

_20161102_184504 (Small)

 

Marija, ne vienus metus kartu su vyru valdžiusi populiariausius Klaipėdos barus bei naktinius klubus, dėl muzikos pasiryžo savo gyvenimą kardinaliai pakeisti ir kartu su šeima persikraustė gyventi į Vilnių.Klaipėdą palikom todėl, kad tiesiog atėjo laikas permainoms. Situacija buvo jau tokia, kad niekas nebedžiugino, rodos, tiek rutinoje, tiek santykiuose, tiek bendrai emociškai buvo pasiektas toks taškas, kai tuoj tuoj kažkas sprogs, tad nebuvo kitos išeities, kaip kažką keisti“, – apie savo pasirinkimą pasakoja projekto dalyvė.

 

IMG_20171021_213730_973 (Small)

 

„Lietuvos balsas“ M. Beržei tikrai nebuvo pirmasis žingsnis muzikoje. Ir iki šios dienos tikrai nėra vienintelis – atlikėja koncertuoja su savo grupe ir sako, kad jos kelionė muzikinės svajonės link jau įgavo pagreitį. „Rimčiau koncertuoti pradėjau prieš porą metų, koncertuoju tiek viena, tiek su grupe, bet pradžioje visa tai buvo kaip veikla greta darbų. Na, o dabar, laikui bėgant, koncertų vis daugėja ir muzikinė veikla vis plečiasi, tad kuo toliau, tuo labiau vis nepaleidžia mintis ir noras, kad muzika būtent ir taptų tuo pagrindiniu, o ne šalutiniu keliu. Būtent dėl to į mano gyvenimą atėjo Lietuvos balsas“, – sako M. Beržė.

 

received_10208907130304656 (Small)

 

Kartu su grupe koncertuojanti Marija sako, kad kol kas jų programa apima visiems gerai žinomų kūrinių „coverius“, tačiau merginos muzikinė svajonė – kurti. „Mano svajonė kurti ir dainuoti savo dainas, jomis paliesti žmones, kažkam galbūt tokiu būdu padėti… Keletas jų giliai giliai yra, tačiau jos dar nėra išvydusios dienos šviesos, tačiau tikiu, kad tai įvyks labai greitai. Norėčiau ir svajoju, kad žmonės mane pažintų per muziką, kad galėčiau po savęs ką nors gero palikti“, – sako M. Beržė.

 

received_10211524038606649 (Small)

 

Jau šį sekmadienį Marija dėl išlikimo projekte kovos nokautų laidoje, tačiau čia susidurs su nemenkais sunkumais, gavusi dainą, kurios, tiesiogine to žodžio prasme, negali pakęsti. „Iki kaulų smegenų nemėgstu šios dainos. Su ja turėjau didžiulę kovą, kai dainuoji ir tiesiog nejauti to, ką dainuoji. Žinoma, gali būti, kad tai tiesiog neprofesionalumo požymis, tačiau kai širdis neleidžia, nieko padaryti negaliu. Žinau, kad tikrai parodžiau ne viską, ką galiu… Manau galėjau pasirodyti žymiai geriau, pasimečiau scenoje vienu metu, nežinau, ar Džordana tai pamatė, ar ne“,- nusivylimo dėl gautos dainos neslėpė Marija Beržė.

 

Aštraus roko stiliaus mergina, gavusi pop dainą „Girls just want to have fun“, scenoje mėgins ją perteikti kiek įmanoma arčiau savojo stiliaus ir nugalėti jos trejete esančius vaikinus – Petrą Daunį ir Vygantą Bemovą.

 

„Spalvingiausias pasirodymas man buvo Marijos, kiti du plius minus buvo nuobodūs“, – žodžių į vatą po trijulės pasirodymo nevynios Leonas Somovas, kuriam pritars ir Inga Jankauskaitė, sakydama, jog Marijai scenoje nieko netrūksta.

 

Tačiau ar šių mokytojų žodžių užteks, kad Džordana pasirinktų būtent Mariją ir ar mergina ras būdą, kaip su nemėgstama daina sudrebinti nokautų sceną, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.