Žinoma kino, teatro ir televizijos aktorė Valda Bičkutė LNK laidoje „Pasaulis X“ šį antradienio vakarą 19.55 val. papasakos, kaip moka suvaldyti savo gyvybinę energiją ir kaip fizinės stiprybės semiasi rankomis gydydama save.

 

Ar tikrai pakanka vien rankų uždėjimo ant tam tikrų kūno vietų, kad paralyžiuotas žmogus galėtų vėl pradėti vaikščioti? Stebuklingas senovinis japonų gydymo metodas reiki nenuginčijama sveikatinimo priemonė, kuri žinomai aktorei padėjo suvokti savo fizinį kūną. Kiekvienas dalykas, nutinkantis žmogui, turi pradžią, todėl reiki Valdos gyvenime irgi atsirado neatsitiktinai.

 

Godžiai gerdama kiekvieną informaciją apie tai, kad žmogus yra daugiabriaunis ir veikiamas aukštesnių jėgų, aktorė pradėjo domėtis, kodėl ją nuolat persekioja gyvenimo negandos ir kodėl į tai jos organizmas reaguoja neįprastai.

 

Pusę metų Valdą kankino aukšta kūno temperatūra, kuri pakildavo kasdien  be priežasties. Atlikusi ne vieną sveikatos tyrimą, žinoma artistė taip ir negavo atsakymo dėl savo blogos savijautos. Pradėjusi praktikuoti reiki, Valda  iki šiol žino, kaip savyje žadinti gyvybinę energiją. Dvasinė branda  išlaisvino  susikaustymą, o savo kūno pažinimas aktorei leido dar giliau suvokti profesinę paskirtį.

 

Tuo metu, kai daugelis  aktorių įnoringai studijuoja prodiuserių pasiūlymus arba svarsto, ar verta apsinuoginti  filmavimo aikštelėje ir dažnai atsisako tai daryti,  Valdai nuogas kūnas – duotybė iš aukščiau.

 

„Dieve mano, ten kur vyras ir moteris, ten du nuogi kūnai, tai amžina meilės išraiška”, – sako populiari kino ir teatro aktorė Valda Bičkutė, savo tobulomis kūno formomis spėjusi pakerėti ne vieną savo talento gerbėją.

 

Į primityvias replikas apie  viešą savo nuogumo demonstravimą, aktorė atsako  šypsena. „Man tai kaip byrantis smėlis pro pirštus”, – tvirtina žinoma moteris, kuriai apsinuoginimas filmavimo aikštelėje tapo nevaržomu ir įprastu jos profesijoje.

 

Valda Bičkutė LNK laidoje „Pasaulis X“ su Giedriumi Leškevičiumi – jau šį antradienio vakarą 19.55 val.