Nauja daina ir klipas, kuriame apleistas pastatas virto romantiška įsimylėjėlių erdve, scena šaltame ežero vandenyje, privertusi patikrinti galimybių ribas ir už viso to stovinti tikrų profesionalų komanda. Sėkmingiausiame šalyje LNK muzikos projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusi dainininkė Gintarė Korsakaitė pristato savo naują kūrinį apie dviejų žmonių santykių dramą.

 

Gintare_Korsakaite_FOTO_Gedimino_Zilinsko 2

 

„Daina „Tikėti ar ne“ pilna audringų jausmų ir abejonių. Nemokėjimas kalbėtis, manipuliacija – tai elementai, neretai lydintys žmonių santykius ir privedantys prie minčių, jog galbūt geriau likti vienam. Tuo pat metu mylimojo artumas svaigina, jis, tarsi šešėlis, visada su tavimi. Tai labai gyvenimiška situacija“, − dainos idėją pasakojo Gintarė.

 

Muziką naujam dainininkės kūriniui parašė dainų autorius, muzikantas Marius Leskauskas. Tai jau antroji jo sukurta daina Gintarei. Teksto autorė – jauna, talentinga dainininkė Nora Strolytė.

 

Gintare_Korsakaite_FOTO_Gedimino_Zilinsko

 

Klipą naujajai dainai G. Korsakaitė su komanda filmavo net dvi dienas. Intymi dviejų mylimųjų scena lovoje buvo filmuojama apleistame pastate. Dainininkė prisipažįsta – pirmą kartą gyvenime jautėsi tarsi kino aktorė. Abejones, ar pavyks, tirpdė ne tik režisieriaus Roberto Razmos padrąsinimai, bet ir scenose kartu vaidinęs Gintarės vaikinas, šokėjas Joris Sangavičius.

 

„Kaip tikras pavydus vyras jis man pareiškė, kad neleis ekrane glaustytis su kitu“, − juokėsi dainininkė.

 

Tikru fiziniu ir emociniu išbandymu jai virto kitas klipo filmavimo epizodas. Vėsią vasarą tinkamos dienos teko laukti net savaitę. Vidurnaktį Gintarei darė makiažą, o po kelių valandų greta Molėtų esančiame karjere dainininkė basa jau bėgo per žvyrą, gulėjo ant šaltos žemės ir nėrė į bundantį ežero vandenį.

 

„Labai mėgstu šilumą. Net karštą vasarą miegu po pūkine kaldra. Tad per ežerą plaukiau visa drebėdama, suknelė sušlapo ir tapo sunki, pynėsi po kojomis. Bijojau, kad negalėsiu iš jos išsinarplioti. Po kiekvieno panirimo jaučiausi įveikusi save ir atlikusi milžinišką darbą. O labiausiai džiaugiuosi tokiu geru mūsų visų pastangų rezultatu. Buvo verta“, − didžiuodamasi sakė G. Korsakaitė, šiuo metu su gyva grupe ruošianti koncertinę programą.

 

Naują Gintarės dainą „Tikėti ar ne“ ir jos vaizdo klipą gerbėjai gali pamatyti čia: