„Merginos prie vairo” – unikalus ir dar Lietuvoje nematytas projektas, kuriame dvi žavios merginos, Dalia Belickaitė ir Marija Silickaja – Šmatavičienė, išbandys daug įdomių, galingų, komfortiškų ir kartais net keistų automobilių.

 

Still0612_00001

 

Naujojo kanalo 2TV naujos laidos vedėjos neapsiribojo tik pristatytais automobiliais į filmavimo aikštelę, ryžosi pačios imtis tobulinimo darbų. „Projektui prasidėjus, nusprendėme, kad būtų įdomu nusipirkti paprastą visureigį ir jį padaryti tinkamu važiavimui per purvus ir miškus, ko su lengvuoju automobiliu padaryti neįmanoma. Važinėjame po autoservisus ir bandome padaryti kaip tik įmanoma geriau. Nors darbai dar procese, neabejoju, kad žiūrovai liks nustebinti šiuo mūsų iššūkiu su Dalia“, – pasakoja Marija.

 

Still0612_00002

 

Nors laidos vedėja Dalia yra dalyvavusi automobilių lenktynėse, tačiau pripažįsta, kad turi šiokių tokių baimių, dėl kurių negali pilnai atsiduoti šiai aistrai. Tačiau naujas projektas tik paaštrino norą pabandyti dar kartą. „Man yra svarbu, kokią transporto priemonę vairuoju. Nepasakyčiau, kad vairuoju svajonių mašiną, nors, kita vertus, svajonių automobilis man yra tada, kai apie jį gali svajoti, o ne turėti. Projekte išbandėme tikrai nemažai, bet kol kas dar neatradau savo svajonių mašinos, nes esu labai pripratusi prie savo. Neabejoju, kad projekto eigoje tokia atsiras. Esu azartiška ir kažkada lenktyniavusi, tačiau tai pat esu bailiukė ir negaliu šimtu procentų atsiduoti, kadangi tai yra pavojinga ir vis kažko prisigalvoju. Neslėpsiu, bet tikrai norėčiau pabandyti vėl. Tikiuosi, kad kai įsirengsime visureigį, pereisime prie lenktyninio automobilio paruošimo lenktynių trasai“, – pasakoja laidos „Merginos prie vairo“ vedėja Dalia.

 

Laidos vedėja Marija neslepia savo pomėgio ir teigia, kad gali drąsiai diskutuoti apie automobilių įmantrybes. „Per metus nuvažiuoju apie trisdešimt tūkstančių kilometrų, tad pirmenybę teikiu komfortiškiems automobiliams. Manau, kad žinau nemažai. Labai mėgstu išbandyti įdomias mašinas ir susidaryti asmeninę nuomonę apie jas, o ne vadovautis kitų nuogirdomis. O šis projektas puiki galimybė tai padaryti. Išbandėme daug skirtingų ženklų, modelių ir galių automobilių. Nekantrauju, kada žiūrovai galės pamatyti mūsų nuotykius ir išgirsti tikrą mergaitišką nuomonę apie juos. Juk nebūtinai brangus ir visų pamėgtas automobilis turi mums su Dalia patikti“, – teigia vedėja Marija.

 

Laidos metu galėsite pasikrauti puikios energijos iš charizmatiškų vedėjų, o tai pat susipažinti su automobiliais bei jų ypatumais. „Merginos prie vairo“ – kiekvieną antradienį, 23 val., per naująjį kanalą 2TV.