Jau šį savaitgalį vyksiančioje parodoje, pirmą kartą dalyvaus neatsiejama šeimos švenčių dalis – kunigas ir vyriausiasis policijos kapelionas, dviejų knygų autorius, vienas iš gerumo iniciatyvos ,,Šviesos maratonas“ sumanytojų Algirdas Toliatas: “Tikėjimas turi labai daug panašumų su įsimylėjimu. Kai vaikinas sutinka merginą ir įsimyli, jam į antrą, o gal ir dar tolesnį planą pasitraukia visi praktiniai klausimai. Daug svarbiau tvirtas žinojimas, kad aš suradau savo žmogų”. A. Toliatas pasiruošęs pasidalinti ir daugiau įkvepiančių, pakylėjančių minčių parodoje “Family Day“ vyksiančių seminarų metu. Taip pat seminarus ves psichoterapeutas Andrius Kaluginas, psichologė Ramunė Murauskienė, teisininkė Jelena Semionova, „INDIVI Deimantai“ ekspertė Darija Morozova, vestuvių vedėjas ir oganizatorius Mantas Kazlauskas ir kiti.

 

FamilyDay_reklama (Small)

 

Parodoje gausu ir puikiai visiems žinomų ženklų, tokių kaip specializuota sūrių parduotuvė “SAY CHEESE”, ,,Rustic Wedding“, “Kulinarijos studija”, “Blikas”, “Imperial Hotel & Restaurant”, Agnė Daveikytė, Raimonda Silė, “Martinėlis”, “Nuotakos spinta ant ratų”. Prie parodos jungiasi ir pirmasis didžiausias kulinarijos studijų tinklas Baltijos šalyse, siūlantis kulinarines pramogas ir netikėtus vakarėlių sprendimus – ,,ČIOP ČIOP“.

 

Paroda Family Day (1) (Small)

 

Ši šeimos švenčių paroda bus išskirtinė savo dėmesiu individualumui. Viena organizatorių, Edita Ramanauskaitė sako: ,,Manau, jog žymiai geriau yra išleisti 1000 eurų pusvalandžio įsimintinai ceremonijai, nei 20 000 eurų, paleistų į orą šventei, kurios niekas po kelerių metų net nebeprisimintų. Tad į tai buvo orientuojamasi renkantis ir parodos dalyvius, ir vietą.“

 

Paroda Family Day (2) (Small)

 

Jau vasario 3-4 dienomis, Radisson Blue Hotel Vilniuje įvyks pati šeimyniškiausia ir jaukiausia paroda Lietuvoje – Family Day: vestuvėms ir šeimos tradicijoms. Jūsų lauks gausybė seminarų su nuostabiais pranešėjais, įmonių, pristatančių savo produkciją ir paslaugas.

 

Paroda Family Day (3) (Small)

 

Daugiau informacijos apie parodą galite rasti internetinėje svetainėje www.familyday.lt, taip pat Facebook puslapyje Family Day: vestuvėms ir šeimos tradicijoms.

 

Just married sign and cans attached

 

Bilietus įsigyti galite: www.familyday.lt/bilietai/