Ekspedicijos Madagaskare dalyviai aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas šį kartą užklydo į atokioje vietoje esantį kaimelį, kur pateko į nepaprastas apeigas. Jų metu vietinė moteris buvo vaduojama nuo piktųjų dvasių, o į ritualą įsitraukęs Leo privertė sunerimti Bružą. Šis iškart pajuto pavojų, jog Leo bus sutuoktas. „Iš pradžių aš net nežinojau kaip čia jaustis. Ar čia rimta, ar čia nerimta“, – iškart po įvykių sakė vienas herojų aktorius Bružas.

 

lb62

Nuotykių metu Madagaskare Leo ir Bružas keliavo po Ranomafana nacionalinį parką. Šiame parke esančiame atokiame kaimelyje žinomi aktoriai išvydo apeigas, kurių metu buvo išvaroma piktoji dvasia iš kaimo gyventojos. Supratęs, kad apeigos tik prasidėjo ir pavyks pamatyti jas nuo pat pradžių, Leo neslėpė džiaugsmo ir nieko nelaukdamas į jas įsitraukė – šoko ir dainavo kartu su vietos gentimi.

 

„Man atrodė, kad jeigu tu įeini į tą ratą, tai gali padėti ir pats apsivalyti“, – pasakojo jis, nors jo kolega Bružas laikėsi kitos nuomonės ir nuo blogio jėgų buvo pasiryžęs gintis lazda.

 

Apeigos pasisuko kiek kita, netikėta, linkme, kai piktųjų dvasių apsėsta vietos gyventoja pradėjo reikšti simpatijas į apsivalymo ritualą pasinėrusiam Leo. „Ji man rodo kažkokią apyrankę ir tada aš pagalvojau: ar čia mes vestuves organizuojam ar demonus iš tavęs spardom“, – pasakojo sutrikęs „jaunikis“.

 

Stebėdamas situaciją iš šalies, A. Bružas bandė įspėti bendražygį, kad į šį nusitaikė ir daugiau vietos dailiosios lyties atstovių, bet šiam tai buvo nė motais: „Neturėjau laiko jam aiškintis, nes buvau įsitraukęs į tą vaizdinį“, – sakė Leo. Ir nors Leo Lietuvoje turi sukūręs šeimą, čia, Madagaskare, yra propaguojama poligamija.

 

Ši prieštaringų nuotykių kupina išvyka laidos duetą privertė patirti visą emocijų paletę: nuo išgąsčio iki juoko, nuo susižavėjimo iki pasišlykštėjimo. Nepaisant visko, garsūs vyrai buvo paruošę staigmeną kaimo gyventojams. Garsūs vyrai nutarė paruošti neįprastą madagaskariečiams patiekalą – šaltibarščius. Pagaminti šį, iš pažiūros paprastą patiekalą, pasirodė tikras iššūkis. Vyrams teko pasukti galvą dėl reikiamų ingredientų.

 

Ar pavyko Leo ir Bružui rasti visų reikiamų ingredientų? Kaip kaimo gyventojai reagavo į maistą? Ar Leo vis dėlto susituokė? Ar buvo išvarytos blogosios dvasios? Atsakymai į šiuos ir kitus klausimus – jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare“ per LNK.

 

VIDEO:

 

 

Nuotraukų galerija: